- (-) Remove German Empire filter German Empire
- (-) Remove Private post filter Private post
Displaying 25 - 34 of 34
in 15 albums/insteekboeken
w.b. veel ** West-Duitsland, ETB's, jaarboekje 1975 etc. in 14 insteekboeken en ordners
Engros voorraad postfris uit 1986-2000 gesorteerd in zakjes in voorraaddoos
w.b. gebieden, doubletten en vellen ** in 7 boeken in doos
met veel West-Duitsland ** in 5 albums en 8 insteekboeken (iets diverse landen landen)
poststukken w.b. Staten, gebieden, etc.
post- en postwaardestukken gebruikt en ongebruikt in bak
w.b. Böhmen und Mähren, West-Duitsland, etc. in 5 boeken, tevens 3 jaarpakketten en 5 jaarboeken met zegels uit 1970-1979
in 11 albums/insteekboeken
Pages
- « first
- ‹ previous
- 1
- 2
- 3