- German Colonies and offices abroad (21) Apply German Colonies and offices abroad filter
- German Empire (121) Apply German Empire filter
- German occupation and field post 1939-45 (6) Apply German occupation and field post 1939-45 filter
- German States (36) Apply German States filter
- Germany after 1945 (107) Apply Germany after 1945 filter
- Occupations in World War I. and related areas (23) Apply Occupations in World War I. and related areas filter
Displaying 1 - 12 of 314
Sold for: 1.350 €
10 poststukken 1940-1944 w.b. oct. 1940 naar Postbus 506 Lissabon en via strook Thomas Cook naar London, Hotel Lisbonense Caldas da Rainha, doorgezonden London met stempels Poolse leger, marine, luchtmacht en Rode Kruis, Post Box 252 New York voor post naar Canada (mei 1940), Wenen-Postbus 506 Lissabon (oct. 1940), naar Postbus 506 (nov. 1940) en via Thomas Cook met 2½p perforatie TC S met strook doorgezonden enemy mail, via P.O. Box 601 Amsterdam en doorgezonden naar Engeland (april 1940), en van Schliessfach 100 Wien (adres SS van niet-Duitse afkomst) met censuur Zurück
5 poststukken krijgsgevangenen 1941-1944 uit Oflag II E (naar Ankara, doorgezonden Nairobi), 3 ex. Oflag VII A (alle via schuiladressen in Lissabon naar Engeland w.b. Rua Silva Carvalho 347, in Entwistle niet genoemd, wel nr. 377)) en Oflag VII C naar schuiladres F.T. Nichols Glen Head Long Island New York (5.2.1941)
Sold for: 640 €
Envelop Praag 19.IV.40 met Duitse censuur naar Postbus 601 Amsterdam (schuiladres Thomas Cook) en doorgezonden naar Engeland met Engelse censuur, iets getint doch uiterst zeldzaam
Gekleurde kopergravure rond 1720 van de postroutes in Duitsland met omliggende landen, ca. 47 x 57 cm, fraai ex. en idem postroute kaart 1742 Covens en Mortier te Amsterdam
Michel 2 Ia
3 kreuzer blauw met Seidenfaden en Muhlradstempel 104 met hoekvelrand, luxe ex., cat.w. 90+
Michel 107PU2-111PU2
Proefdruk 100 jaar Koninkrijk 2 t/m 25 pfennig ongetand op zgn. Kanzleipapier met velrand, blauw stempeltje achterzijde, cat.w. 1500
Michel 171PU-183PU
Proefdruk 1000 t/m 10 miljard mark ongetand, behoudens nr. 171PU alle met velrand, nr. 172PU plakkertje op velrand en nr. 174PU miniem vouwtje, cat.w. 650
Sold for: 44 €
Michel 258PU-269PU
Proefdruk 2½ t/m 50 pfennig ongetand deels met (hoek)velrand, cat.w. 300
Michel 19 DPrä
Adler mit grossem Brustschild, Doppelprägung des Mittelstückes, 1. Prägung ca. 1 mm nach links unten, pracht ex., Befund M-W. Sommer (1996), Register der DPrä. 672, cat.w. 500
Michel 66III
5 Mark Reichspost, Frankfurt * (Main) 9 22.4.01 5-6 (vroege datum, 1e-dag 1.4), pracht ex., keur Pfenninger, cat. w. 500
Michel I
Flugpostkarte 1912 met 10 Pf en 5 Pf. Germania, resp.stempels Worms 12.6, Frankfurt 14.6 en Darmstadt 18.6., pracht en vrijwel pracht ex. Sieger EUR 245
Michel 196 I
Pflüger 20 mark blauw met watermerk Waffeln met variëteit kopstaande onderdruk, pracht ex. gesigneerd Oechsner, cat.w. 900