- German Colonies and offices abroad (21) Apply German Colonies and offices abroad filter
- German Empire (121) Apply German Empire filter
- German occupation and field post 1939-45 (6) Apply German occupation and field post 1939-45 filter
- German States (36) Apply German States filter
- Germany after 1945 (107) Apply Germany after 1945 filter
- Occupations in World War I. and related areas (23) Apply Occupations in World War I. and related areas filter
Displaying 49 - 60 of 314
prachtcollectie velletjes uit postzegelboekjes, op 2 ex. na **, met veel betere ex., cat.w. 7300
Opening: 350 €
Sold for: 390 €
betere waarden en series gestempeld w.b. borstschilden, Wagner en Chicagofahrt
met beter materiaal en iets gebieden op insteekbladen
Abstimmungsgebiete, collectie w.b. Allenstein, Marienwerder en Sleeswijk op albumbladen
35 stuks Infla gestempeld, alle met keur (doch enkele keuren vals)
tussen 1938 en 1944 poststukken (5x) met zowel Duitse als Oostenrijkse zegels alle naar Amsterdam verstuurd
1944-1945, Mi. 902(2x), 903(2x), 904(4x) en 907(3x) in vellen ** met plaatfouten
35 China opdrukken met diagonale en steile opdruk, veel gestempeld
Sold for: 390 €
collectie zowel gestempeld als */** verzameld met betere ex. op albumbladen
en Saar, collectie met betere ex. en enkele poststukken op bladen
Sold for: 780 €
collectie 1920-1951 */** w.b. Madonna *, Volkshilfe 1931 en 1932 **
Opening: 350 €
Sold for: 350 €
collectie */** met vele betere ex. en series (deels nagegomd) op bladen