- German Colonies and offices abroad (21) Apply German Colonies and offices abroad filter
- German Empire (121) Apply German Empire filter
- German occupation and field post 1939-45 (6) Apply German occupation and field post 1939-45 filter
- German States (36) Apply German States filter
- Germany after 1945 (107) Apply Germany after 1945 filter
- Occupations in World War I. and related areas (23) Apply Occupations in World War I. and related areas filter
Displaying 61 - 72 of 314
collectie 1920-1951 gestempeld met veel beter materiaal w.b. nagestempeld (o.a. Madonna op briefstukje)
iets gespecialiseerde collectie zowel gestempeld als */** verzameld met betere ex. op albumbladen
map vellen, veel ** w.b. Bayern en Russische Zone
gestempeld en */** w.b. Franse Zone
Bauten ** in veldelen, hoge cat.w.!
1948-1970 gestempeld en */** met betere series, combinaties en doubletten
** uit jaren 1949-1954 met doubletten, deels keur Schlegel, cat.w. 2200
en Berlijn gestempeld, veel betere series jaren '50
en Berlijn, collectie van 300 verschillende automaatzegels gestempeld
en Berlijn 40 postzegelboekjes
betere series met veel postfris
Sold for: 350 €
met betere ex. op 10 insteekkaarten