- German Colonies and offices abroad (21) Apply German Colonies and offices abroad filter
- German Empire (121) Apply German Empire filter
- German occupation and field post 1939-45 (6) Apply German occupation and field post 1939-45 filter
- German States (36) Apply German States filter
- Germany after 1945 (107) Apply Germany after 1945 filter
- Occupations in World War I. and related areas (23) Apply Occupations in World War I. and related areas filter
Displaying 109 - 120 of 314
1948-1954 gestempeld met veel betere series, Berlijn zwartopdruk (gesigneeerd als ongebruikt, stempels vals), roodopdruk (keur Schlegel BPP, iets hoger gesigneerd) nrs. 41I, 68/70 (keur Schlegel BPP), Währungsblock (nagestempeld), 72/73 op fdc, etc.
1948-1951 gestempeld en */** w.b. Berlin zwart ** (keur Schlegel)
1949-1955 ** series met doubletten, pracht kwal., tevens MH 2 (zonder nietje)
combinaties uit boekjes met beter Posthoorn en Heuss (w.b. y-papier) **
** series 1950-1955 met doubletten en strippen van 5 met telnummer w.b. 183xWvR op insteekkaartjes
Sold for: 230 €
nominaal ca. EUR 300 in zakjes
1949-1951, Mi. 111-122 en 139-147 ** pracht ex., ruim cat.w. 1100
gestempeld en */** vanaf 1949 w.b. rolzegels in strippen met nummers
Sold for: 1.700 €
uitgebreide collectie zowel gestempeld als */** verzameld w.b. betere ex., poststukken etc. in deels gemengde kwaliteit in ringband
Sold for: 460 €
collectie met betere ex. in 3 insteekboeken
spoorwegzegels, collectie deels */** in insteekboek
Sold for: 450 €
w.b. Bremen, Braunwschweig, Helgoland (veel herdrukken), Oldenburg en NDP, gemengde kwaliteit op insteekkaartjes in doos