- (-) Remove Germany after 1945 filter Germany after 1945
- Allied Occupation (4) Apply Allied Occupation filter
- Berlin (16) Apply Berlin filter
- Bizone (2) Apply Bizone filter
- Federal Republic of Germany (54) Apply Federal Republic of Germany filter
- French occupation zone (3) Apply French occupation zone filter
- GDR (18) Apply GDR filter
- SBZ (Soviet Occupation Zone) (4) Apply SBZ (Soviet Occupation Zone) filter
Displaying 1 - 12 of 107
Michel 21-34
Roodopdruk 2 Pf.-2 Mark, alle keuren Dr. Dub en Schlegel D. BPP, pracht ex., cat.w. 1400
Michel Block 1
Währungsblock 10, 20 en 30 Pf., pracht ex., keur en attest H-D. Schlegel (2000), pracht ex., cat.w. 950
Michel 123-138
Posthoorn 2-90 Pf. pracht ex. (5 en 8 Pf. kort tandje), cat.w. 700
Michel 123-136, 138
Posthoorn 2-70 Pf. en 90 Pf., keur Schlegel (excl. 70 Pf.), pracht cat.w. 1700
gestempeld en */** w.b. Franse Zone
Bauten ** in veldelen, hoge cat.w.!
1948-1970 gestempeld en */** met betere series, combinaties en doubletten
** uit jaren 1949-1954 met doubletten, deels keur Schlegel, cat.w. 2200
en Berlijn gestempeld, veel betere series jaren '50
en Berlijn, collectie van 300 verschillende automaatzegels gestempeld
en Berlijn 40 postzegelboekjes
betere series met veel postfris