- (-) Remove Germany after 1945 filter Germany after 1945
- (-) Remove Berlin filter Berlin
Displaying 1 - 12 of 16
Michel 21-34
Roodopdruk 2 Pf.-2 Mark, alle keuren Dr. Dub en Schlegel D. BPP, pracht ex., cat.w. 1400
Michel Block 1
Währungsblock 10, 20 en 30 Pf., pracht ex., keur en attest H-D. Schlegel (2000), pracht ex., cat.w. 950
1948-1970 gestempeld en */** met betere series, combinaties en doubletten
1948-1955 ** compleet, veel BPP keur w.b. roodopdruk en Währungsblock, tevens enkele plaatfouten, enkele zegels iets hoger gesigneerd
1948-1954 gestempeld met veel betere series, Berlijn zwartopdruk (gesigneeerd als ongebruikt, stempels vals), roodopdruk (keur Schlegel BPP, iets hoger gesigneerd) nrs. 41I, 68/70 (keur Schlegel BPP), Währungsblock (nagestempeld), 72/73 op fdc, etc.
1948-1951 gestempeld en */** w.b. Berlin zwart ** (keur Schlegel)
collectie gestempeld w.b. Währungsgeschädigte-blok in Michel ringband
collectie 1948-1990 */** met veel betere series en Währungsgeschädigte-block *
collectie 1948-1990 */** compleet incl. blokken
combinaties en paren, collectie gestempeld met vele betere ex. (stempels deels oncontroleerbaar) in Safe ringband
collectie */** nagenoeg compleet w.b. gekeurd Schlegel in insteekboek
collectie met betere ex. en series in luxe Davo album