- (-) Remove Germany after 1945 filter Germany after 1945
- (-) Remove Federal Republic of Germany filter Federal Republic of Germany
Displaying 37 - 48 of 54
** met iets diverse gebieden en ca. EUR 175 nominaal in doosje
blokken en combinaties gestempeld in insteekboek
en Berlijn rolzegels ** en gestempeld w.b. strippen van 5 in 3 insteekboekjes
jaarboeken 2003-2007 **, nominaal EUR 230 in doosje
en Berlijn in w.b. beginjaren en veel postfris in 1 album en 5 insteekboeken
en Berlijn, collectie 1949-1990 gestempeld met beter beginjaren (enkele BERLIN opdrukken vals) in 2 schroefbandjes
en Berlijn w.b. betere zegels en series gestempeld en */** op insteekkaartjes in doos
Jaarpaketten 1974 t/m 2003 **, tevens 1991 met Ersttagstempel Bonn
collecties met Zones 1946-2004 gestempeld in 5 Borek klembanden
Berlijn en DDR met Zones 1946-1959 collectie gestempeld en * met betere ex. en series
collectie tot 1968 met betere ex. en series in Borek album
en Berlijn, collectie tot 1983 in Davo album