Displaying 133 - 144 of 528
7 luchtpostenveloppen 1929-1943 w.b. met LP1/LP3, envelop Curaçao-Utrecht 7.5.40 met Duitse 'c' censuur en envelop St. Eustatius-Bonaire 28.1.43 en doorgezonden Curaçao
puntstempels, collectie w.b. 208 Sint Eustatius (6x) en 209 Saba (2x) op bladen
collectie 1873-1938 w.b. Jubileum 1923, 300 jaar Gezag, enkele poststukken etc. op albumbladen
port 1889-1915 gestempeld en * met betere ex., plaatfouten en SPECIMEN
5 betere poststukken w.b. 1 ex. fdc met Bernhardfonds
Sold for: 460 €
collectie 1873-1940 met betere ex. en series w.b. 32a (roestvlekjes), 58a-59a, kroontjesopdrukken, Jubileum 1923, Do. X, port etc. op albumbladen
9 luchtpostenveloppen 1930-1944, veel censuur en o.a. fl. 2,65 frankering (w.b. LP17)
10 fdc's tussen 1935-1947 met betere ex. in deels gemengde kwaliteit
en Curaçao 90 stuks met firmaperforatie, enkele in buitenlandse zegels
4 interessante poststukken en kwitantie
UNTEA 8 briefkaarten 7 cent naar RONG (1 ex. zonder UNTEA uit Kaimana) met UNTEA bijfrankering (w.b. 10 cent 2e druk), tevens 2 ongebruikte luchtpostbladen
50 sen bruin Zbl. nr. 11 gestempeld (14x) w.b. 2 paartjes en strip van 3 (enkele ex. beschadigd), cat.w. 1260