Displaying 25 - 36 of 80
ca. 200 ex. oude en zeer oude w.b. litho kaarten in doosje
ca. 2000 ex. oude en zeer oude met beter in 3 doosjes
M
luchtpost, collectie gestempeld en * op bladen
stadspost, collectie op bladen
6 (6)
Ostropa-blok op envelop met certificaat Schlegel, I.A.A. op envelop naar Tsjechië en groot aangetekend fragment met 1e emissie Duits Togo
Mi. nrs. 657-683 en 671x, blokken 5, 6, 8 en 10 alle ** en blok 10 gestempeld, cat.w. 1160
Veldpost, Mi. nrs. 7A (gesigneerd Mogler), 8B (gesigneerd Köhler), 9 (gesigneerd Mogler) en 12 III, meest pracht ex.
w.b. stadspost in 2 insteekboekjes
6 betere poststukken w.b. Nürburgring
Sold for: 3.000 €
uitgebreide gespecialiseerde collectie zowel gestempeld als */** verzameld w.b. plaatfouten, variëteiten, poststukken, blokken (o.a. Nothilfe 2x, Iposta, Ostropa), luchtpost (met de meeste Zeppelins) etc. in 2 ringbanden
Opening: 1.200 €
Sold for: 1.900 €
collectie meest gestempeld met vele betere ex., series en blokken w.b. Nothilfe, Ostropa, Südamerikafahrt, Polarfahrt etc. in nette kwaliteit in Davo album
Sold for: 1.800 €
complete collectie met alle blokken en luchtpost-series in gemengde kwaliteit in Davo album