- Albania (5) Apply Albania filter
- Andorra (1) Apply Andorra filter
- Austria (32) Apply Austria filter
- Baltic States (6) Apply Baltic States filter
- Belgium (119) Apply Belgium filter
- Bosnia and Herzegovina (1) Apply Bosnia and Herzegovina filter
- Bulgaria (6) Apply Bulgaria filter
- Czechoslovakia (18) Apply Czechoslovakia filter
- Denmark (74) Apply Denmark filter
- Estonia (2) Apply Estonia filter
- Finland (11) Apply Finland filter
- Fiume (3) Apply Fiume filter
- France (165) Apply France filter
- Germany (172) Apply Germany filter
- Great Britain (80) Apply Great Britain filter
- Greece (30) Apply Greece filter
- Hungary (12) Apply Hungary filter
- Iceland (23) Apply Iceland filter
- Ireland (3) Apply Ireland filter
- Italy (26) Apply Italy filter
- Liechtenstein (7) Apply Liechtenstein filter
- Luxemburg (27) Apply Luxemburg filter
- Monaco (10) Apply Monaco filter
- Norway (28) Apply Norway filter
- Poland (12) Apply Poland filter
- Portugal (10) Apply Portugal filter
- Portuguese colonies (13) Apply Portuguese colonies filter
- Romania (7) Apply Romania filter
- Russia (32) Apply Russia filter
- San Marino (2) Apply San Marino filter
- Scandinavia (14) Apply Scandinavia filter
- Serbia (3) Apply Serbia filter
- Spain (34) Apply Spain filter
- Switzerland (78) Apply Switzerland filter
- Turkey (16) Apply Turkey filter
- Vatican (13) Apply Vatican filter
- Western Europe (10) Apply Western Europe filter
- Yugoslavia (9) Apply Yugoslavia filter
Displaying 13 - 24 of 1117
OBP 272A-272K
Gekroonde "L" 5 centiem t/m 10 frank, pracht ex., cat.w. 850
OBP 336
5 centiem oranje (2x) op envelop raketnachtvlucht Duinbergen 4-9-1935 met de Jupiter 26, gesigneerd door Ing. Roberti, pracht ex.
OBP 342-350
Kardinaal Mercier 10 centiem t/m 10 frank, pracht ex. w.b. postfris (o.a. nr. 350), cat.w. 600+
OBP 374A-374K
Braine l'Alleud 10 centiem t/m 10 frank, pracht ex. met certificaat Pierre Kaiser 2016, cat.w. 2260
OBP BL4A
SITEB 5 frank zonder stempel op rand, cat.w. 600
OBP 674A-689A
Heraldieke Leeuw 5 centiem t/m 10 frank in ongetande paren (50 centiem nr. 678A ontbreekt), enkele waarden iets minder mooi, cat.w. 400+
Sold for: 30 €
OBP PA1,3,4
Fokker F.VII boven België 50 centiem, 2 en 5 frank op aangetekende envelop 1e-vlucht Amsterdam-Bandoeng 25-9-1930 op achterzijde portzegel 30 centiem karmijn met Gent rondstempel 28-11-1930, vrijwel pracht ex., VH B46j, cat.w. 100
OBP TR178-201
Eeuwfeest Belgische Spoorwegen 10 centiem t/m 100 frank deels met velrand, enkele lage waarden minieme gomvouwtjes, cat.w. 4130
OBP BA1-23
10 centiem t/m 50 frank, pracht ex. met certificaat Pierre Kaiser 2007, cat.w. 1260
OBP TE13-20
Derde druk 25 centiem t/m 3,75 frank met strook, pracht ex. (nr. TE19 miniem roestpuntje op strook) gesigneerd Balasse en met certificaat Ned. Bond 1982, cat.w. 5940
OBP E38-43
Europese Keizers 5 t/m 100 frank in velletjes van 4 met nummer, nr. E38 vouwtje, cat.w. 1050
OBP E44-48
Wapen SS 10 t/m 100 frank, cat.w. 905