- Albania (5) Apply Albania filter
- Andorra (1) Apply Andorra filter
- Austria (32) Apply Austria filter
- Baltic States (6) Apply Baltic States filter
- Belgium (119) Apply Belgium filter
- Bosnia and Herzegovina (1) Apply Bosnia and Herzegovina filter
- Bulgaria (6) Apply Bulgaria filter
- Czechoslovakia (18) Apply Czechoslovakia filter
- Denmark (74) Apply Denmark filter
- Estonia (2) Apply Estonia filter
- Finland (11) Apply Finland filter
- Fiume (3) Apply Fiume filter
- France (165) Apply France filter
- Germany (172) Apply Germany filter
- Great Britain (80) Apply Great Britain filter
- Greece (30) Apply Greece filter
- Hungary (12) Apply Hungary filter
- Iceland (23) Apply Iceland filter
- Ireland (3) Apply Ireland filter
- Italy (26) Apply Italy filter
- Liechtenstein (7) Apply Liechtenstein filter
- Luxemburg (27) Apply Luxemburg filter
- Monaco (10) Apply Monaco filter
- Norway (28) Apply Norway filter
- Poland (12) Apply Poland filter
- Portugal (10) Apply Portugal filter
- Portuguese colonies (13) Apply Portuguese colonies filter
- Romania (7) Apply Romania filter
- Russia (32) Apply Russia filter
- San Marino (2) Apply San Marino filter
- Scandinavia (14) Apply Scandinavia filter
- Serbia (3) Apply Serbia filter
- Spain (34) Apply Spain filter
- Switzerland (78) Apply Switzerland filter
- Turkey (16) Apply Turkey filter
- Vatican (13) Apply Vatican filter
- Western Europe (10) Apply Western Europe filter
- Yugoslavia (9) Apply Yugoslavia filter
Displaying 193 - 204 of 1117
Sold for: 480 €
Michel MH 2
2 kronen met 10x Mi. nr. 186, 6x Mi. nr. 188 en 6x Mi. nr. 190, pracht ex. (tanding deels afgesneden, zoals gebruikelijk) cat.w. 2900
Fliegerpost Pzremysl, veldpostkaart in groen met stempel Zensuriert in roodviolet en onderdeelstempel IX 54 in blauw naar Galbato (Hongarije) aankomststempel 14-2-1915, pracht ex.
Michel 22
Franz Joseph 20 para karmijn op prentbriefkaart Letzte Christnacht des XIX. Jahrhunderts van Betlehem 24-12-1899 over Jerusalem naar Rastede (D), pracht ex.
Sold for: 770 €
Michel 1
10 kopeke blue and red on cover from Warszaw 2-3-1865 (?) to Saint Petersburg, fine/very fine (some small wrinkles and part of backflap probably missing). Cover is adressed to Mr. Krone, Major in the Imperial Cavalry Regiment in Csarsko Selo (The Military District of Saint Petersburg)
Michel 527
1 M
Moskou-San Francisco 1 roebel donkerbruin, pracht ex., cat.w. 1100 (als **)
Michel block 33
Olympiade Tokio 1 roebel olijfgroen, cat.w. 300
Michel 68
Isabella II 4 cuartos blauw in blok van 18 (!) op fragment, vrijwel pracht ex. (4 zegels gebreken). Spectaculaire eenheid!
Michel 76
Isabella II 19 cuartos bruin, fraai ex. (gerepareerd) met certificaat Comex 2015, cat.w. 1100
Michel 144
Justitia 10 pesetas zwart, vrijwel pracht ex. (tanding rechts iets bijgewerkt) gesigneerd Diena en met certificaat Comex 2015: el sello es autentico y tiene el margen derecho retocado, cat.w. 3200
Michel 796
(6) M
Ferdinand II 1 peseta blauw met opdruk correo aereo in paar met variëteit tussen de zegels ongetand (Edifil 846sph) op briefvoorzijde van Malaga 8-10-1940 naar Berlijn, pracht ex., cat.w. 155++
Michel 199-201
Vliegtuig overdrukken 50, 100 en 250 op aangetekende envelop - 1e vlucht Praag - Rotterdam 30-04-1928, slechts 70 ex. gevlogen, pracht ex. VH A40a cat.w. 175
Michel 734
Belastingzegel 5 piaster groen Osmanli postalan 1337 met varïeteit kopstaande opdruk (Burak nr. 864K), pracht ex. (gomkreukje) gesigneerd Diena en met certificaat Engler 1996