- Albania (5) Apply Albania filter
- Andorra (1) Apply Andorra filter
- Austria (32) Apply Austria filter
- Baltic States (6) Apply Baltic States filter
- Belgium (119) Apply Belgium filter
- Bosnia and Herzegovina (1) Apply Bosnia and Herzegovina filter
- Bulgaria (6) Apply Bulgaria filter
- Czechoslovakia (18) Apply Czechoslovakia filter
- Denmark (74) Apply Denmark filter
- Estonia (2) Apply Estonia filter
- Finland (11) Apply Finland filter
- Fiume (3) Apply Fiume filter
- France (165) Apply France filter
- Germany (172) Apply Germany filter
- Great Britain (80) Apply Great Britain filter
- Greece (30) Apply Greece filter
- Hungary (12) Apply Hungary filter
- Iceland (23) Apply Iceland filter
- Ireland (3) Apply Ireland filter
- Italy (26) Apply Italy filter
- Liechtenstein (7) Apply Liechtenstein filter
- Luxemburg (27) Apply Luxemburg filter
- Monaco (10) Apply Monaco filter
- Norway (28) Apply Norway filter
- Poland (12) Apply Poland filter
- Portugal (10) Apply Portugal filter
- Portuguese colonies (13) Apply Portuguese colonies filter
- Romania (7) Apply Romania filter
- Russia (32) Apply Russia filter
- San Marino (2) Apply San Marino filter
- Scandinavia (14) Apply Scandinavia filter
- Serbia (3) Apply Serbia filter
- Spain (34) Apply Spain filter
- Switzerland (78) Apply Switzerland filter
- Turkey (16) Apply Turkey filter
- Vatican (13) Apply Vatican filter
- Western Europe (10) Apply Western Europe filter
- Yugoslavia (9) Apply Yugoslavia filter
Displaying 61 - 72 of 1117
Envelop met Brits stempel Field Post Office 219 van de Farøer in violet op gecensureerde envelop 14-7-1942 naar Londen, pracht ex.
Envelop met Brits stempel Field Post Office 219 van de Farøer in zwart op gecensureerde envelop 13-10-1942 naar Manchester, vrijwel pracht ex.
Michel 17-25
Danmark Befriet 1 øre t/m 5 kronen, certificaat Lasse Nielsen 2006, cat.w. 900
Michel 17-25
Danmark Befriet 1 øre t/m 5 kronen, certificaat Lasse Nielsen 2001, cat.w. 900
Michel 20 I - 25 I
Danmark Befriet 10 øre t/m 5 kronen met variëteit opdruk in andere kleuren, gesigneerd Dr. Debo, cat.w. 1800
Sold for: 290 €
Michel 1
Pakkeporto 1 øre tanding 12¼, certificaat Carl-Aage Møller 2001, cat.w. 650+ (Facit: SEK 14.000)
Michel 2
Pakkeporto 5 øre tanding 12¼, certificaat Lasse Nielsen 1997, cat.w. 700+ (Facit: SEK 14.000)
Michel 3
Pakkeporto 10 øre tanding 12¼, certifcaat Lasse Nielsen 2002, cat.w. 850+ (Facit: SEK 18.000)
Michel 4A-12A
Pakkeporto 1 øre t/m 3 kronen, pracht ex. w.b. postfris (o.a. nr. 10), cat.w. 1000+
Michel WZ 4.3, 5III
Luitpold 10 Pf rood combinatie uit postzegelboekje, blok van 8 met reclame Wiener Café München en 2 siervelden, vrijwel pracht ex., gom minimaal getint, cat.w. 900+
Complete vouwbrief met luxe afdruk departementstempel P.124.P. Wittmund in rood 9-1-1813 naar Emden met op achterkant geschreven port 2, pracht ex.
Michel 3
4 schilling rood met nummerstempel 12 - Christiansfeld -, pracht ex., cat.w. 600+