- German Colonies and offices abroad (2) Apply German Colonies and offices abroad filter
- German Empire (80) Apply German Empire filter
- German occupation and field post 1939-45 (5) Apply German occupation and field post 1939-45 filter
- German States (16) Apply German States filter
- Germany after 1945 (63) Apply Germany after 1945 filter
- Occupations in World War I. and related areas (6) Apply Occupations in World War I. and related areas filter
Displaying 121 - 132 of 172
26 onbeschreven amtliche fdc's 1952-1954, ruim Mi. EUR 1100
jaren 1969-1990 (ca.10x) ** in voorraadboek
collectie 1948-1990, tot 1955 deels gestempeld, overigens ** in Davo album
gestempeld en */** in 2 albums
inclusief Sovjet-Zone uitgebreide collectie 1946-1990 met betere ex., series, blokken, postzegelboekjes, postwaardestukken, telegrammen, etc. in 5 Davo albums en 2 ringbanden
collectie zowel gestempeld als */** verzameld met beter materiaal, Russische Zone en iets Bezirks-opdrukken in 3 Lindner ringbanden
Sold for: 270 €
complete collectie gestempeld inclusief blokken (w.b. Debria en Karl Marx) in 5 Lindner ringbanden
gestempeld en */* in 1 album en 3 insteekboeken
collectie 1949-1999 ** (posthoorn gestempeld) in 3 Davo luxe albums
en Berlijn, collectie gestempeld met veel beter materiaal w.b. rode Berlin-opdrukken gesigneerd Schlegel in 2 insteekboeken
collectie 1949-1970, meest **
nominaal EUR 385, tevens gestempeld