- German Colonies and offices abroad (2) Apply German Colonies and offices abroad filter
- German Empire (80) Apply German Empire filter
- German occupation and field post 1939-45 (5) Apply German occupation and field post 1939-45 filter
- German States (16) Apply German States filter
- Germany after 1945 (63) Apply Germany after 1945 filter
- Occupations in World War I. and related areas (6) Apply Occupations in World War I. and related areas filter
Displaying 25 - 36 of 172
International Reply Coupons 1940-=1941 type London 10 ex. (8 ex. with 2 postmarks) including Mi. IAS 1, 2 and 3
Michel 160
250.000 op 200 mark roodoranje, pracht ex. gesigneerd Kniep, cat.w. 400
Michel block 2
Hochwasserhilfe 25 frank type IV met stempel Merchweiler 20-11-1948, pracht ex. met certificaat Christian Geigle 2015: Block und Stempel sind echt, Originalgröße, Eine leichte Tönung des papiers rührt von der Wässerung des Blocks her und stellt keine Beeinträchtinung der Qualität dar. Die Qualität ist einwandfrei, cat.w. 2400
Michel Block 11I
Dag bevrijding fascime blok met 10 en 20 Pf., 20 Pf. zegel 4 mm. naar boven verschoven, vrijwel pracht ex. (enkele kreukjes), cat.w. 1800
1973, staatsbezoek Brezjnev aan Duitsland in goud en zilver, totaal 2 ex.
diverse munten, waaronder 10 Mark Baden 1876D goud, gemonteerd; 5 Mark Baden 1902G, 5 Mark Bayern 1907D en 1911D (bijna prachtig); 5 Mark 1903 Preussen, 1 Mark Keizerrijk (11 ex.), 1/2 Mark idem (2 ex.) en 9 diverse andere ex., totaal 27 stuks in doosje
Inflatie en Rentenbank uitgiftes: 2 billionen 5-11-1923 (2ex); 1 Rentenmark 1-11-1923 (4ex); 10 Rentenmark 1-11-1923 en 10 Reichsmark 11-10-1924, totaal 8 exemplaren, gem. kwaliteit
210 ex. oude en zeer oude met litho kaarten in album
208 ex. oude en zeer oude met litho kaarten in album
180 ex. oude en zeer oude w.b. litho kaarten
ca. 200 ex. oude en zeer oude w.b. litho kaarten in doosje
ca. 2000 ex. oude en zeer oude met beter in 3 doosjes