- (-) Remove Germany after 1945 filter Germany after 1945
- (-) Remove Berlin filter Berlin
Displaying 1 - 10 of 10
mooie collectie ** 1949 t/m 1990 compleet w.b. Mi. 21-34 gesigneerd Schlegel in 2 Safe albums
collectie 1948-1990 met betere ex. en series w.b. Mi. 34 gestempeld gesigneerd Schlegel, Von Stephan gestempeld, enkele plaatfouten etc. in Davo album
collectie 1948-1990 gestempeld in Davo luxe album
collectie 1948-1990 ** (een enkel ex. *) in Davo luxe album
collectie gestempeld met betere ex. w.b. vals gestempeld en gekeurd Schlegel in luxe Davo album
collectie 1949-1990 gestempeld en */** met betere ex. en series in Davo luxe album
26 onbeschreven amtliche fdc's 1952-1954, ruim Mi. EUR 1100
jaren 1969-1990 (ca.10x) ** in voorraadboek
collectie 1948-1990, tot 1955 deels gestempeld, overigens ** in Davo album
gestempeld en */** in 2 albums