Displaying 25 - 36 of 53
NVPH P16 I+II+III
Hulpuitgifte 10 op 50 cent type I, II en III samenhangend in strip van 3, pracht ex. (op tanding links deels los), cat.w. 500+
NVPH P16fa
Hulpuitgifte 10 op 50 cent met plaatfout punt port, vrijwel pracht ex. (korter tandje en uiterst miniem dun stipje), cat.w. 400
OBP E47
Wapen SS 50 frank in velletje van 4 met variëteiten ongetand en extra afdruk op achterzijde, pracht ex. gesigneerd Zierer, cat.w. (800)
Sold for: 480 €
Michel 32 I
Red Revenue 4 cents type I, very fine without gum, cat.v. (2500)
Sold for: 480 €
Michel 56-58
Bean Goose with inscription Chinese Imperial Post 1-5 dollars, fine (nr. 56 heavily hinged and short perf at left, nr. 57 heavily hinged and thin spot, nr. 58 without gum), cat.v. 1950
Michel 702-711
Children's Games 4 - 20 fen imperforated, very fine, cat.v. 550
Michel block 9
Peonies 2 yuan, very fine, cat.v. 4000
Michel 58-61
Chang Kai Shek 1 cent - 1 dollar, 4 sets (all nrs. 58 without gum), cat.v. 480
Michel 1-3
Stoomschip 1 cent type B, 5 cent type C en 20 cent, pracht ex. (nr. 1 zonder gom, nr. 3 deels gom), cat.w. 570
Yvert 853-858
Beroemde Mannen 5 t/m 25 francs in épreuves de luxe, pracht ex. (enkele niet storende minieme vlekjes)
Maury 1076
1956 CEPT 15 francs zalmroze en blauw épreuve de luxe
Maury 1076
1956 CEPT 15 francs zalmroze en bruin épreuve de luxe