Lot 3509
Sold for: 3.400 €
155 - Kamp Wiesselsche Veld - op emissie 1867 5 cent, pracht ex. (envelop scheurtje, iets verstevigd en deel achterzijde missend). Uiterst zeldzaam stempel op poststuk, volgens het Corinphila-archief slechts enkele ex. bekend! Herkomst: collectie Poulie (1982)