Lot 3789
NVPH D7f
2½ gulden oranjebruin en lichtblauw met foutdruk kopstaande opdruk, vrijwel pracht ex. (gom licht getint en rechtsboven iets korter tandje) gesigneerd op gomzijde Evert Kroon en Mebus met certificaat Vleeming 2020, cat.w. 825