Auction 244
June 11-13, 2020
Displaying 25 - 36 of 43
Auction 244
vanaf 1849 met betere ex. en series (OBP 272A-272K * gesigneerd Balasse) in insteekboek
Auction 244
voorafstempelingen, collectie hand en machinaal op diverse waarden en emissies keurig opgezet in album. Tevens officiële catalogus uit 1996.
13 PHOTOS
Auction 244
collectie 1851-1942 gestempeld en * in oud Philac album
Auction 244
voorraad vanaf 1849 gestempeld en */** in 3 insteekboeken. Tevens iets motief John F. Kennedy.
11 PHOTOS
Auction 244
pubs/reclamezegels collectie meest * met betere ex. (o.a. PU23, 24, 26, 37, 47, 68, 70 alle *) in insteekboek
Auction 244
vanaf klassiek tot eind jaren 60 zowel gestempeld als */** verzameld in dik insteekboek
Auction 244
collectie en voorraad tot ca. 1973 gestempeld en */** in in 9 albums/insteekboeken
Auction 244
voorraad vanaf 1849 gestempeld en */** in 4 insteekboeken
10 PHOTOS
Auction 244
collectie 1849-1964 gestempeld en * met betere ex. en series (deels getint) in blanco album
Auction 244
2 kleine collecties vanaf 1849 in 2 klembanden
Auction 244
meest klassiek w.b. stempels in insteekboek
Auction 244
collectie 1849-1950 gestempeld, vanaf 1912 deels */** in Davo album