Auction 244
June 11-13, 2020
Displaying 1 - 12 of 882
42 PHOTOS
Auction 244
Opening: 4.000 €
Sold for: 4.400 €
mooie collectie 1852-2007 zowel gestempeld als */** (meest **) verzameld w.b. nagegomd in over het algemeen goede tot mooie kwaliteit met veel betere ex. en series o.a. Wapentjes, Wilhelmina Hangend Haar en Bontkraag, Jubileum 1913 en 1923, Veth, Van Konijnenburg, En Face, Armenwet, Telegram, Postbewijs, nominaal etc. in 9 Lindner albums
26 PHOTOS
Auction 244
Opening: 3.000 €
Sold for: 4.800 €
blokken van 4 vanaf emissie Cijfer 1899 t/m 1964 w.b. nrs. 81,102-103, 133, 134-135, 212-219, 225-228, 232-235, 257-260, 261-264 etc. met daarnaast diverse betere series en ex. (61b-61c, 104-105, En Face, roltanding) in 4 Safe ringbanden in doos
44 PHOTOS
Auction 244
Opening: 2.600 €
Sold for: 5.000 €
collectie 1869-1979 */** met veel postfris voor 1940 inclusief back of the book met veel betere ex. en series w.b. 40, 41, 99, 130-131, 136-138, 149-165, 177-198, 346-349, 518-537, roltanding R1-R18, R19-R31, R33-R56, R71-R101, port, etc. met veel attesten en certificaten in 2 Davo albums
33 PHOTOS
Auction 244
Opening: 2.400 €
Sold for: 4.200 €
collectie 1852-2001 geheel (*)/*/** en iets gespecialiseerd met o.a. nrs. 1-47, 49-100, 105P, 130-131, Veth (w.b. 137P, 163A-165A en 163B-165B), Van Konijnenburg, En Face, luchtpost compleet, roltanding (behoudens nr. 32 compleet), dienst, postzegelboekjes, telegram etc. in deels gemengde kwaliteit in 3 Davo albums
Auction 244
Sold for: 2.000 €
enorme voorraad 1949-2002 in mooie kwaliteit voornamelijk ** inclusief velletjes en combinaties. cat. w. volgens inzender ruim 70.000 in 6 insteekboeken
32 PHOTOS
Auction 244
Sold for: 3.600 €
collectie 1852-2000 na 1900 vnl. ** met veel beter materiaal w.b. nrs. 48, 49**, 80, 101, Veth**, Van Konijnenburg**, En Face*/**, roltanding (behoudens nr. 32 compleet), port (compleet), brandkast**, telegram etc. in 3 Importa Juweel albums
35 PHOTOS
Auction 244
Opening: 1.700 €
Sold for: 2.600 €
collectie 1852-1998 gestempeld, vanaf 1899 meest */** en op hoofdnummers compleet w.b. nrs. 1-48, 49-80 * (inclusief 61b-61c), Jubileum 1913 en 1923 *, Veth *, Van Konijnenburg *, roltanding (behoudens nr. 32 compleet *), port nagenoeg compleet, postbewijs compleet, telegram (behoudens nr. TG7 compleet), brandkast *, internering etc. in 4 Davo albums
34 PHOTOS
Auction 244
Opening: 1.600 €
Sold for: 1.800 €
collectie 1852-1996 gestempeld, later * met veel beter materiaal w.b. nrs. 80*, 101*, 130-131*, Veth*, Van Konijnenburg *, En Face *, postbewijs compleet, port, brandkast, roltanding compleet * (behoudens nr. R32), port etc. in 2 Davo albums
68 PHOTOS
Auction 244
Sold for: 2.400 €
emissie 1852, gespecialiseerde collectie met platen, kleuren en stempels, keurig opgezet in blanco klemband
25 PHOTOS
Auction 244
Sold for: 2.800 €
emissie 1852 halfrond-francostempels, collectie van ca. 90 zegels en 21 poststukken w.b. mooie afdrukken en enkele betere kantoren, keurig opgezet in blanco album
Auction 244
collectie halfrond-francostempels op 1e emissie (48 ex.) w.b. veel betere ex. o.a. Almelo C (Ey R) op nr. 3, Delft A (Ey 500) op nr. 3 (2x), Den Helder C (Ey R) op nr. 3, Enschede A (Ey 900) deels op nr. 3, Middelburg C (Ey 600) op nr. 3, Oud-Beierland C (Ey 600) op nr. 1, Vaals A (Ey 500) op nr. 3, Veendam C op nrs. 1 en 2, Wyk by Duurstede B (Ey 900) op nr. 3 etc. Totaal 23 nrs. 3 w.b. 2 paren en bovendien 2 attesten Dr. Louis in Importa album
Auction 244
emissie 1852 10 cent rood (76 ex.) met velranden gesorteerd op plaatnummers w.b. 16 paren en 6 strippen van 3 in mooie kwaliteit in insteekboek