Auction 244
June 11-13, 2020
Displaying 97 - 108 of 882
Auction 244
Opening: 340 €
nominaal ca. EUR 590, NL1 (61x), NL2 (2x), NL5 (1x), Internationaal (10x) en Kerst (31x) in jaarsets en prestigeboekjes in doos
17 PHOTOS
Auction 244
collectie 1891 met zegels en 40 poststukken w.b. 3 cent 34 op 3e gew. klasse drukwerk, 34 op kennisgeving met bestelhuis ALMEN, aangetekend, pakketkaart met 25 cent en 2x 1 gulden, mengfrankeringen en geïllustreerd in ringband met cassette
Auction 244
15 EO poststukken w.b. 3- en 5-Stuiverstempels en enige brieven uit de 17e eeuw (o.a. 16-07-1654 van Grave naar Beverwijk,15-12-1649 van Amsterdam naar Den Haag, 23-10-1691 van Rotterdam naar Leiden) etc. in album
Auction 244
ca. 175 prestigeboekjes ** nominaal ca. EUR 790 in luxe blikken trommel
12 PHOTOS
Auction 244
collectie 1852-2007 gestempeld, vanaf 1913 meest */** w.b. nominaal in 2 Davo albums
Auction 244
emissie Hangend Haar, collectie van 19 meest betere poststukken w.b. aangetekend, frankeringen (o.a. filatelistische envelop met nr. 47), bestemmingen (o.a. Algerije, Australië, Suriname en Tunesië) etc. in klein album
Auction 244
collectie 1898-1966 geheel */** met o.a. nrs. 49, 100, 104, Van Konijnenburg, 530-533 etc. (w.b. met certificaten Dr. Louis) in 2 Lindner ringbanden
Auction 244
poststukken (ca. 250 ex.) vanaf emissie Tuberculose 1906 w.b. enkel- en mengfrankeringen, roltanding, expresse, dienst, bijzondere vluchten, bestemmingen, geïllustreerd (firma) briefpapier etc. in doosje
Auction 244
fdc's, collectie vanaf E1 w.b. tevens E87 met compleet kindvelletje (7x) in album
Auction 244
port voorraad gestempeld en */** met betere ex., cat.w. 6700 in insteekboek
Auction 244
voorraad blokken 1945-2002 gestempeld in 3 insteekboeken
Auction 244
Sold for: 460 €
jaarsets 2002-2009 (alle 2x) nominaal EUR 685 in doosje