Auction 244
June 11-13, 2020
- (-) Remove Single lot filter Single lot
Displaying 1 - 11 of 11
Auction 244
Arnhem A (Ey 600) op 15 cent donkeroranje op fragment, pracht ex.
Auction 244
Eindhoven B (Ey 400) op 15 cent donkeroranje pos. 29 op fragment, pracht ex. (rechts korter)
Auction 244
Franeker C (Ey 400) op 5 cent blauw plaat IV op fragment, pracht ex. (miniem geel vlekje)
Auction 244
Geertruidenberg B (Ey 250) op 5 cent donkerblauw plaat III pos. 5/10 in verticaal paar op fragment, pracht ex.
Auction 244
Kampen A (Ey 300) op 15 cent donkeroranje op fragment, pracht ex.
Auction 244
Oldenzaal A (Ey 800) op 15 cent donkeroranje op fragment, pracht ex. gesigneerd Dr. Louis
Auction 244
Purmerend A (Ey 200) goed op 10 cent rood plaat IV pos. 67, pracht ex.
Auction 244
Schoonhoven C (Ey 400) op 5 cent lichtblauw plaat IV, pracht ex. (miniem gaatje door doorslaan van de "o" van franco)
Auction 244
Terborgh B (Ey 400) op 15 cent donkeroranje op fragment, pracht ex. gesigneerd Dr. Louis
Auction 244
Weert B (Ey 700) op 15 cent donkeroranje op fragment, vrijwel pracht ex. (rechts kort doch niet aangesneden) Herkomst: collectie Berghuijs (1994)
Auction 244
Woerden A (Ey 175) op 10 cent karmijn plaat I op fragment, pracht ex.