Auction 244
June 11-13, 2020
- (-) Remove Single lot filter Single lot
Displaying 61 - 72 of 129
Auction 244
Heusden A (Ey 600) op 10 cent karmijn plaat I pos. 10, pracht ex.
Auction 244
Hilversum B (Ey 400) op 10 cent rood, pracht ex.
Auction 244
Hoorn A (Ey 800) deels op 15 cent donkeroranje, pracht ex. Herkomst: collecties Emanuele (1982) en Eduard (2002)
Auction 244
Hulst A (Ey 900) op 15 cent donkeroranje, pracht ex. Herkomst: collectie Van Hussen (2007). Zegel zat toen nog op brief en is na die tijd afgeweekt!
Auction 244
Kampen A (Ey 300) op 15 cent donkeroranje op fragment, pracht ex.
Auction 244
Kampen C groot (Ey 125) op 5 cent donkerblauw plaat III (2x) op vouwbrief van Genemuiden (langstempel achterzijde) 10-12-1855 naar Amsterdam met tevens Na Posttijd in rood, fris pracht ex. gesigneerd Roumet
Auction 244
Koevorden B (Ey 125) op 5 cent donkerblauw plaat III in verticaal paar met velrand, pracht ex.
Auction 244
Koevorden B (Ey 300+125) op 5 cent blauw plaat III en 10 cent dofrood plaat V op fragment, pracht ex.
Auction 244
Koevorden B (Ey 700) op 15 cent donkeroranje pos. 61, pracht ex.
Auction 244
Koevorden C (Ey 900) op 10 cent karmijn, met velrand, pracht ex.
Auction 244
Leeuwarden B klein (Ey 75) mooi op 10 cent karmijn plaat I, pracht ex.
Auction 244
Leeuwarden B klein (Ey 175) op 15 cent donkeroranje op vouwbrief 18-9-1852 naar Amsterdam, pracht ex.