Auction 244
June 11-13, 2020
Displaying 121 - 129 of 129
Auction 244
Woerden A (Ey 175) op 10 cent karmijn plaat I op fragment, pracht ex.
Auction 244
Woerden A (Ey 175) op 10 cent karmijn plaat I, pracht ex.
Auction 244
Woerden A (Ey 175) op 10 cent karmijn plaat I op briefomslag van Bodegraven (langstempel achterzijde) 18-5-1853 over Wormerveer naar Krommenie, pracht ex.
Auction 244
Woerden A (Ey 800) op 15 cent donkeroranje pos. 39, pracht ex.
Auction 244
Wyk by Duurstede B (Ey 900) deels op 15 cent donkeroranje pos. 39, pracht ex. (diverse stempeltjes achterzijde) Herkomst: collectie Minou Martine (1967)
Auction 244
Zevenaar C (Ey 500) op 5 cent blauw plaat IV pos. 46 met hoekvelrand, pracht ex. Herkomst: collectie De Leeuw (1998)
Auction 244
Zevenbergen C (Ey 200) 30-4-1861 met kopstaande datum op 10 cent dofrood (3x) op kleinformaat vouwbrief naar Lille (F), vrijwel pracht ex. Curieus briefje, behalve de kopstaande datum is het halfrond-francostempel ook tegen de voorschriften gebruikt! (Mocht vanaf 13-4-1861 niet meer gebruikt worden!)
Auction 244
Zierikzee B (Ey 600) op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
Auction 244
Zutphen C (Ey 900) deels op 15 cent donkeroranje, pracht ex. Complete of vrijwel complete afstempelingen van dit stempel op een losse 15 cent zijn volgens het Corinphila-archief niet bekend!