Auction 244
June 11-13, 2020
Displaying 85 - 96 of 129
Auction 244
Onderdendam B (Ey 100) op 5 cent melkblauw plaat IV op kleinformaat briefomslag uit Winsum (langstempel achterzijde) 11-12-1860, zeer fris pracht ex.
Auction 244
Oud-Beyerland C (Ey 800) op 5 cent lichtblauw plaat IV pos. 89, pracht ex. Herkomst: collectie Walter (1969)
Auction 244
Oud-Beyerland C (Ey 900) iets vlekkerig op 10 cent dofrood in paar, pracht ex.
Auction 244
Oudewater B (Ey 125) op 5 cent blauw plaat III pos. 76 met hoekvelrand op envelop van Montfoort (langstempel achterzijde) 25-10-1858 naar Utrecht, pracht ex.
Auction 244
Purmerend A (Ey 200) goed op 10 cent rood plaat IV pos. 67, pracht ex.
Auction 244
Roermond B (Ey 125) mooi op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
Auction 244
Schiedam C groot (Ey R) op 15 cent donkeroranje pos. 74, vrijwel pracht ex. (rechts kort, doch niet aangesneden)
Auction 244
Schoonhoven C (Ey 400) op 5 cent lichtblauw plaat IV, pracht ex. (miniem gaatje door doorslaan van de "o" van franco)
Auction 244
Schoonhoven C (Ey 400) op 10 cent dofrood plaat V pos. 56, pracht ex.
Auction 244
Sittard A (Ey 250) goed op 5 cent diepdonkerblauw plaat I, pracht ex.
Auction 244
Sittard A (Ey 900) vrijwel volledig doch iets vlekkerig op 15 cent donkeroranje, pracht ex. (blauw eigendomsstempeltje achterzijde)
Auction 244
Sittard A (Ey 900) op 15 cent donkeroranje, pracht ex.