Auction 245-246
September 24-26, 2020
- (-) Remove Belgium filter Belgium
Displaying 1 - 7 of 7
Auction 245-246
Postzegeldagen Antwerpen 5 centiem t/m 10 frank, pracht ex., cat.w. 750
Auction 245-246
Gekroonde L 5 centiem t/m 10 frank, pracht ex., cat.w. 850
Auction 245-246
Vliegend Wiel 20 centiem olijf en 50 centiem grijs, pracht ex. gesigneerd Williame, cat.w. 835
Auction 245-246
Spoorwegzegels 5c roodbruin t/m 1F, 2F, 3F, 4F t/m 20F en 50F alle met opdruk - SPECIMEN - op de F2,70 na de complete reeks die door de UPU is verspreid, meest pracht ex., schaarse reeks ! OBP niet vermeld
Auction 245-246
Eeuwfeest spoorwegen 10 centiem t/m 100 frank, pracht ex. (30 frank dun plekje), cat.w. 1200
Auction 245-246
Dagbladzegels 10c vermiljoen t/m 20F paarsroze alle met opdruk - SPECIMEN -, meest pracht ex. enkele schoonheidsfoutjes (gomvouwtjes, kort tandje etc.) schaarse reeks ! , cat.w. 425
Auction 245-246
Reisgoed 10 centiem t/m 50 frank, pracht ex. (nr. BA23 tandinggebrek), cat.w. 1410