Auction 245-246
September 24-26, 2020
- (-) Remove Historiepenningen filter Historiepenningen
Displaying 13 - 19 of 19
Auction 245-246
Opening: 70 €
(1928) Eenzijdige bronzen plaquette met het portret van Prof. Dr. H.A. Lorentz, hoogleraar natuurkunde te Leiden en winnaar van de Nobelprijs in 1902. Ongedateerd en ongesigneerd (mogelijk door T. Dupuis). Afmeting 109 x 74 mm. (Hofstee 61, cf. Zw. 89) zf-pr
Auction 245-246
1767 Amsterdam (Holtzhey), 1837 Amsterdam Atheneum (Van der Kellen), en twee draagtekens in zilver, beide met origineel lint, in doosje
Auction 245-246
Diverse penningen etc. in doosje
Auction 245-246
Sportmedailles en draagpenningen, w.b. 2 zilveren Njord eind 19e eeuw, totaal 9 exemplaren in doosje
Auction 245-246
Plaquette Ons Huis Amsterdam, op naam, 2 exemplaren, waarvan een in cassette, in doosje
Auction 245-246
2 Duitse beloningsmedailles 19e eeuw, beide zilver in de originele doosjes, in doosje
Auction 245-246
(1950) draagteken in goud, Mij.voor Nijverheid en Handel op naam H.v.d. Masch Spakler 8,1gram