Auction 245-246
September 24-26, 2020
Tweezijdig ½ t/m 50 cent met watermerk in horizontale of verticale paren waarin telkens 1 ex. postfris, cat.w. 361+
Kind 2 t/m 10 cent, nrs. R71 en R73 met velrand, cat.w. 325
Kind 1½ t/m 12½ cent in blokken van 4, behoudens R87 alle met velrand, cat.w. 399+
Boekje fl. 3,01 met 24 zegels nr. 63, vrijwel pracht ex. (nietje roestig, roestplekjes achterzijde en op enkele zegels), cat.w. 2200
Boekje fl. 1,78 met 6 zegels nr. 54, 6 zegels nr. 61 en 12 zegels nr. 62, pracht ex. (nietje roestig), cat.w. 1950
Boekje fl. 0,72 met 24 zegels nr. 175B met tekst Post vroegtijdig voor verzending met de nachtposttreinen, pracht ex., cat.w. 600
Boekje fl. 0,99 met 6 zegels nr. 172, 6 zegels nr. 332, 6 zegels nr. 334 en 6 zegels nr. 379, pracht ex. (nietje roestig), cat.w. 300
Rode Kruis boekje van fl. 1,92 met ringetjes links, vrijwel pracht ex. (zegels iets getint), cat.w. 800
Rode Kruis boekje van fl. 1,92 met ringetjes links, vrijwel pracht ex. (enkele zegels roestplekjes en 3 cent op perforatie los), cat.w. 800
Rode Kruisboekje van fl. 1,92 met ringetjes rechts, pracht ex., cat.w. 800
Boekje fl. 3,- met 24 zegels nr. 336, pracht ex., cat.w. 400