Auction 245-246
September 24-26, 2020
Displaying 85 - 96 of 229
Auction 245-246
10 gulden roodoranje op geel, mooi gecentreerd met certificaat Vleeming 2020 (onbeduidend gomvouwtje), cat.w. 2250
Auction 245-246
Opruimingsuitgifte 2,50 op 10 gulden met certificaat Vleeming 2013, cat.w. 800
Auction 245-246
Opruimingsuitgifte 2,50 op 10 gulden met certificaat Vleeming 2014, cat.w. 800
Auction 245-246
Opruimingsuitgifte 2,50 op 10 gulden met plaatfout Gebroken E met certificaat Vleeming 2014, cat.w. 800
Auction 245-246
Cijfer 12½ cent rood in blok van 10 met hoekvelrand en drukkersteken waarin 3x type II, 1 ex. roestvlekje, cat.w. 765+
Auction 245-246
2 cent t/m 5 gulden met certificaat NKD 2018, cat.w. 1280
Auction 245-246
2 cent t/m 5 gulden, nr. 127 licht potlood achterzijde en nr. 131 tanding links iets minder mooi, cat.w. 1280
Auction 245-246
1 t/m 5 gulden met certificaat Vleeming 2014 (nr. 131 origineel papierpuntje), cat.w. 1160
Auction 245-246
2½ en 5 gulden met certificaten Vleeming 2012 en NKD 2014, cat.w. 1075
Auction 245-246
Tentoonstelling 10 - 35 cent in blokken van 4 met velrand, nr. 136 2 ex. gomvouw en nr. 138 1 ex. plakkerrestje, cat.w. 875
Auction 245-246
5 t/m 60 cent zonder watermerk met certificaat NVPH 2016 (nr. 156 miniem gomkreukje), cat.w. 1300
Auction 245-246
25 t/m 60 cent zonder watermerk (40 cent licht getint) met certificaat Vleeming 2017, cat.w. 1200