Auction 247 - Van Erp
October 2 - 3, 2020
Displaying 49 - 56 of 56
Auction 247 - Van Erp
Opening: 700 €
Sold for: 2.600 €
Koninkrijk Willem I, 77 ex. 25 cent en 9 ex. 10 cent, diverse jaren en kwaliteiten in doosje
Auction 247 - Van Erp
Koninkrijk 9 ex. zilveren rijksdaalders Willem II en III in doosje
Auction 247 - Van Erp
Koninkrijk lot, 2 ½ gulden 1846, 1848, 1943D, 1 gulden 1848, 1943D, ½ gulden 1868, ½ cent 1854
Auction 247 - Van Erp
Koninkrijk Divers, waarbij veel zilver in doosje
Auction 247 - Van Erp
Koninkrijk Lot divers zilvergeld, waarbij iets overzee
Auction 247 - Van Erp
Koninkrijk penningen, Lot 6 penningen, meest 19e eeuw, waarbij een zilveren in doosje
Auction 247 - Van Erp
Koninkrijk penningen, diverse draag- en andere kleine medailles in doosje
Auction 247 - Van Erp
Koninkrijk penningen, 42 verschillende ex. Vereniging voor Penningkunst, gedeeltelijk in incomplete doosjes, waarbij de Watersnood 1953 in zilver