Auction 247 - Van Erp
October 2 - 3, 2020
- (-) Remove Historiepenningen filter Historiepenningen
Displaying 73 - 84 of 303
Auction 247 - Van Erp
Historiepenningen 1708, op de mislukte aanval vanuit Frankrijk door de Prince of Wales op Schotland door M. Brunner vL. IV 523-4, zilver 43,2mm, 28,73gr. PR Herkomst: Schulman 1962 (#2231)
Auction 247 - Van Erp
Sold for: 1.900 €
Historiepenningen 1713 Vrede van Utrecht door Drappentier, - VZ vrede sluit deur van Janustempel, Mars ligt gebonden, op achtergrond: Mercurius met staf en wimpel,op deur 'ANNO / MDCC/XIII' (in het jaar 1713), op wimpel 'EUROPAE PAX REDITTA', in afsnede 'TRAJECTUM' (de vrede aan Europa te Utrecht weergegeven)/ KZ zittende Europa met olijftak en hoorn van overvloed, op achtergrond zee met schepen,in afsnede 'EUROPA'. vL. 657-2 Zilver, PR
Auction 247 - Van Erp
Sold for: 4.400 €
Historiepenningen 1728, ter ere van Hendrik Willem Rumpf, buitengewoon afgezant van de Verenigde Nederlanden bij de Zweede koning, door J.C. Hedlinger, vL. IV, 462. Zilver, 52,5mm, 56,02gr, PR
Auction 247 - Van Erp
Historiepenningen 1731 Inhuldiging Willem IV als stadhouder van Friesland door A. Andeles zilver 36,5mm, afgehaald oogje, ov. ZF-PR
Auction 247 - Van Erp
Historiepenningen 1734 Versiering van Leeuwarden bij aankomst Prins Willem IV en Prinses Anna, door M. Holtzhey, VvL. 94, zilver 29,4mm Zeldzaam PR
Auction 247 - Van Erp
Sold for: 1.700 €
Historiepenningen 1737 Inhuldiging Stadhouder Willem IV en Prinses Sophia tot Heer en Vrouwe van Breda door N. van Swinderen Zilver 41mm vL. 117 PR
Auction 247 - Van Erp
Sold for: 7.500 €
Historiepenningen penningen, 1741 Gustaaf Willem Baron van Imhoff, Gouverneur Generaal van Ned. Oost Indië door Martinus Holtzhey, zilver 77mm licht opgewreven, overigens PR
Auction 247 - Van Erp
Historiepenningen 1747, draagpenning, verheffing van Willem Karel Hendrik Friso tot stadhouder Willem IV, door M. Holtzhey, zilver, afgehaals oogje ZF+
Auction 247 - Van Erp
Historiepenningen 1747, draagpenning, verheffing van Willem Karel Hendrik Friso tot stadhouder Willem IV, Afbeelding Willem V met diens gemalin Anna van Hannover door M. Holtzhey, zilver, met oogje ZF+
Auction 247 - Van Erp
Historiepenningen 1747, op de verheffing van Willem IV tot stadhouder door N. van Swinderen. VvL. 227, zilver 38,5mm, 24,19gr, met origineel draagoog, PR
Auction 247 - Van Erp
Historiepenningen 1747, Verheffing van Willem Karel Hendrik Friso tot Stadhouder Willem IV, door N. van Swinderen. VvL. 229-227 Verguld zilver met draagoog, 37,7mm, 25,98gr. bijna PR
Auction 247 - Van Erp
Historiepenningen 1747 Verheffing Prins Willem IV tot stadhouder door J.C. Marme, verguld zilver 40mm met draagoog PR