Auction 248-249 April 2021

8th-10th April in Amstelveen
Lot 738
Sold for: 1.800 €

Zeeland, vier provinciale Zeeuwse assignaten in de denominaties 18, 9 en 4 ½ stuivers, en 18 duiten, gedateerd 23 maart 1795, niet ingevulde (proef)-drukken - allen gedrukt in zwart met wapenschild en sierrand - papier met watermerk maagd en leeuw in tuin ZF-PR