Auction 248-249 April 2021
Displaying 13 - 24 of 1210
Auction 248-249 April 2021
8th-10th April in Amstelveen
20 ex. zeer oude serie uitgave zending w.b. beter
Auction 248-249 April 2021
8th-10th April in Amstelveen
postkantoren 232 ex. oude en zeer oude met beter in album
9 PHOTOS
Auction 248-249 April 2021
8th-10th April in Amstelveen
ca. 100 ex. zeer oude met beter w.b. litho kaarten, alles voor 1910 in boekje
Auction 248-249 April 2021
8th-10th April in Amstelveen
380 ex. oude en zeer oude w.b. beter in 2 albums
12 PHOTOS
Auction 248-249 April 2021
8th-10th April in Amstelveen
ca. 500 ex. meest oude en zeer oude in album
Auction 248-249 April 2021
8th-10th April in Amstelveen
27 ex. voorlopers nieuwkaarskaarten meest 1890-1900
Auction 248-249 April 2021
8th-10th April in Amstelveen
Koninklijk Huis 480 ex. meest oude en iets modern in groot album
Auction 248-249 April 2021
8th-10th April in Amstelveen
Opening: 20 €
ca. 200 ex. oude in 2 albums met 1 album Bolsward stadhuis
Auction 248-249 April 2021
8th-10th April in Amstelveen
Opening: 20 €
184 ex. oude en zeer oude in album
Auction 248-249 April 2021
8th-10th April in Amstelveen
ca. 150 ex. oude en zeer oude met beter in doosje
Auction 248-249 April 2021
8th-10th April in Amstelveen
ca. 200 ex. zeer oude met beter in doosje
Auction 248-249 April 2021
8th-10th April in Amstelveen
molens 135 ex. meest oude en iets modern in doosje