Auction 248-249 April 2021
Stom puntstempel van Herveld op Willem III 5 cent op fragment, pracht ex.
Winkel mooie afdruk op Hangend Haar 22½ cent, vrijwel pracht ex. (tanding en vouwtje)
Huizen 4-8 N (Hulppostkantoor) op mooie prentbriefkaart (Huizen de Baan uitg. Sasburg Naarden), goede afdruk, cat.w. 250 - zeldzaam stempel -
Kroning 1 gulden blauwgroen met certificaat Moeijes 1991, cat.w. 1500
½ cent lila met variëteit sterk verschoven perforatie, pracht ex. (gom deels ingedroogd, enkele bruine vlekjes en grote plakkerrest)
½ cent lila met variëteit links ongeperforeerd met hoekvelrand, pracht ex. met certificaat NVPH 1979, cat.w. 2700+. Uiterst zeldzame variëteit waarvan slechts enkele ex. bekend zijn!
1 cent rood in blok van 4 met velrand met variëteit zeer sterk verschoven perforatie, pracht ex. (1 zegel postfris) Spectaculaire eenheid!
1 cent rood in blok van 4 met variëteit dubbele perforatie links, pracht ex. (tanding iets los tussen zegels)
1 cent rood met variëteit sterk verschoven perforatie
1 cent rood met variëteit spectaculaire dubbele perforatie, pracht ex. zonder gom (boventanding verstevigd)
1 cent rood met variëteit linkerzijde ongeperforeerd, pracht ex. en vrijwel ** (miniem plakkerspoortje op velrand), cat.w. 550
1 cent rood en 1½ cent ultramarijn, beide met variëteit sterk verschoven perforatie, pracht ex.