Auction 248-249 April 2021
Schagen B (Ey 150) mooi op 10 cent karmijn plaat I, pracht ex. Voor dit stempel en zeer goede afdruk!
Terborgh B (Ey 400) op dichtgeplakte briefomslag van Varsseveld (langstempel achterzijde) 2-11-1852 naar Bolsward, pracht ex.
Tilburg B (Ey 500) iets vlekkerig maar vrijwel volledig op 15 cent donkeroranje, pracht ex. Voor dit lastige stempel een bovengemiddelde afdruk!
Veendam C (Ey 700) licht doch vrijwel volledig op 5 cent melkblauw plaat IV, pracht ex.
Vlaardingen C (Ey 150) op 10 cent rood plaat V pos. 21 op briefomslag 6-6-1860 naar Arnhem, fris pracht ex.
Wageningen C (Ey 175) op 5 cent blauw plaat III, pracht ex. (onder korter)
Weert B (Ey 700) op 15 cent donkeroranje pos. 10 op vouwbrief 27-12-1854 naar Amsterdam, fraai ex. (zegel geoxydeerd en brief wat smoezelig) Het Corinphila-archief meldt slechts 2 brieven met de 15 cent met dit stempel! Herkomst: collectie Wolff de Beer (1966)
Winterswyk A (Ey 125) op 10 cent karmijn plaat I op vouwbrief 24-5-1854 naar Stadtlohn (Koninkrijk Hannover), grenstarief!, pracht ex.
Woerden A (Ey 800) op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
Zutphen A (Ey 125) mooi en nagenoeg volledig op 15 cent donkeroranje, pracht ex.
Zutphen C (Ey 125+900) op 5 cent blauw plaat IV pos. 8 en 15 cent oranje pos. 3 op vouwbrief 28-9-1860 naar Brussel, vrijwel pracht ex. (15 cent iets verkleurd en brief wat smoezelig) met certificaat Vleeming 2020. Zutphen C op de 15 cent op poststuk was volgens het Corinphila-archief tot op heden onbekend!
Exp. Moerdyk C (Ey 300) op 5 cent blauw plaat IV op fragment, pracht ex.