Auction 248-249 April 2021
Rondstempel Heerlen (Ey 500) luxe op 5 cent lichtblauw plaat IV op briefomslag 3-2-1860 naar Maastricht met tevens busstempel AF (Kerkrade) van de Limburgse plattelandspost, pracht ex. Het Corinphila-archief vermeldt 3 poststukken met dit stempel op zegel! Herkomst: collectie Poulie (1982) en Corinphila Amstelveen 200 (2008)
Distributiekantoor Hasselt op 5 cent blauw plaat III, fraai ex. (links aangesneden) Zeldzaam, het Corinphila-archief meldt slechts 5 afdrukken op zegels!
Hannoveriaans kastje stempel Papenburg deels op 5 cent donkerblauw plaat III pos. 21, pracht ex.
5 cent blauw Haarlemmer druk 2 paren als blok van 4 geplakt op briefvoorzijde van Amsterdam 4-9-1867 naar Frankfurt/Main (Groothertogdom Hessen), pracht ex. met certificaat Dr. Louis 1999
10 cent rood (3x w.b. paar) op briefomslag van Rotterdam 19-9-1865 via Erquelines en Parijs naar Hagenau (Frankrijk), pracht ex. (rechterzegel mist tandje) met certificaat Dr. Louis 1999
5 cent ultramarijn type II tanding 14 kleine gaten in blok van 4 met zegel rechtsonder variëteit streepje naar beneden aan punt na cent (Mast 7PM17), pracht ex. met certificaat Vleeming 2021: Gom origineel, bovenste paar spoor verwijderde plakker, onderste paar postfris. Bovenste paar getint, onderste paar minimaal bruin vlekje en zegel rechtsonder schaafplekje, cat.w. 2200++
5 cent blauw type II tanding 13¼ x 14 kleine gaten met certificaat NVPH 1999, originele bruinige gom en tanding zie foto , cat.w. 825+
15 cent oranjebruin type I tanding 10½ x 10¼, pracht ex. met certificaat Vleeming 2013: Zegel is van onder naar boven geperforeerd waarbij de kam aan de bovenzijde een te korte slag heeft gemaakt en daarbij naar links is verschoven. Hierdoor is een kort zegel ontstaan. Zegel licht getint in frisse kleur., cat.w. 200
25 cent donkerviolet type I tanding 12¾ x 11¾ met velrand, pracht ex. met certificaat Vleeming 2021: Zegel echt, gom origineel met klein plakkerspoortje boven in zegel en op velrand. Linksboven 4 tandgaatjes uitgediept, overigens zeer fris zegel in mooie kleur., cat.w. 3300
25 cent donkerviolet type II tanding 14 kleine gaten, fraai ex. (grote dunne plek en scheurtje) met certificaat Vleeming 2012, cat.w. (5000)
5 cent blauw op drukwerk van Zwolle 26-4-1870 naar Bramsche (Koninkrijk Hannover), pracht ex. (drukwerk horizontaal vouwtje)
5 cent blauw en 15 cent oranjebruin op vouwbrief van de 2e gewichtsklasse van Amsterdam 7-7-1869 naar Utrecht met geschreven Urgent, pracht ex. met certificaat Ned. Bond 1999