- (-) Remove Netherlands filter Netherlands
- 1864 King William III (2) Apply 1864 King William III filter
- 1867 King William III (10) Apply 1867 King William III filter
- 1869 Coat of Arms (7) Apply 1869 Coat of Arms filter
- 1872 King William III (5) Apply 1872 King William III filter
- 1876-1894 Numerals (3) Apply 1876-1894 Numerals filter
- 1891 Princess Wilhelmina (10) Apply 1891 Princess Wilhelmina filter
- 1899 Numerals and Queen Wilhelmina (47) Apply 1899 Numerals and Queen Wilhelmina filter
- 1913 Centenary of Independence (11) Apply 1913 Centenary of Independence filter
- 1923 Queen Wilhelmina Silver Jubilee (8) Apply 1923 Queen Wilhelmina Silver Jubilee filter
- 1924 Lebeau definitives and Queen Wilhelmina Veth (7) Apply 1924 Lebeau definitives and Queen Wilhelmina Veth filter
- 1949 Queen Juliana En Face (5) Apply 1949 Queen Juliana En Face filter
- Air Mail (24) Apply Air Mail filter
- Booklets (7) Apply Booklets filter
- Booklets and Se-tenants from 1964 onwards (1) Apply Booklets and Se-tenants from 1964 onwards filter
- Cancellations (71) Apply Cancellations filter
- Marine Insurance stamps (4) Apply Marine Insurance stamps filter
- Officials (4) Apply Officials filter
- Postage due (7) Apply Postage due filter
- Postal Stationery (3) Apply Postal Stationery filter
- Syncopated perforation (9) Apply Syncopated perforation filter
- Telegraph stamps (8) Apply Telegraph stamps filter
- WWI Interment Camp (5) Apply WWI Interment Camp filter
Koevorden C (Ey 900) op 10 cent rood plaat IV pos. 26 op fragment, pracht ex. Herkomst: collectie Berghuijs (1992)
Loenen B (Ey 300) op 10 cent rood plaat IV pos 30 op vouwbrief naar Schiedam, pracht ex.
Oldenzaal A (Ey 125+125) op 5 cent blauw plaat I en 10 cent karmijn plaat I op vouwbrief 13-8-1853 naar Amsterdam, pracht ex.
Roermond C groot (Ey 125+200) op 5 cent donkerblauw plaat III en 15 cent donkeroranje op briefomslag 9-9-1858 naar Utrecht, fris pracht ex. Mooi briefje!
Roermond C groot (Ey 200) op 15 cent donkeroranje in verticaal paar op kleinformaat briefomslag 2-3-1856 naar Nantes (F), pracht ex.
Schagen B (Ey 150) mooi op 10 cent karmijn plaat I, pracht ex. Voor dit stempel en zeer goede afdruk!
Terborgh B (Ey 400) op dichtgeplakte briefomslag van Varsseveld (langstempel achterzijde) 2-11-1852 naar Bolsward, pracht ex.
Tilburg B (Ey 500) iets vlekkerig maar vrijwel volledig op 15 cent donkeroranje, pracht ex. Voor dit lastige stempel een bovengemiddelde afdruk!
Veendam C (Ey 700) licht doch vrijwel volledig op 5 cent melkblauw plaat IV, pracht ex.
Vlaardingen C (Ey 150) op 10 cent rood plaat V pos. 21 op briefomslag 6-6-1860 naar Arnhem, fris pracht ex.
Wageningen C (Ey 175) op 5 cent blauw plaat III, pracht ex. (onder korter)
Weert B (Ey 700) op 15 cent donkeroranje pos. 10 op vouwbrief 27-12-1854 naar Amsterdam, fraai ex. (zegel geoxydeerd en brief wat smoezelig) Het Corinphila-archief meldt slechts 2 brieven met de 15 cent met dit stempel! Herkomst: collectie Wolff de Beer (1966)