Displaying 49 - 60 of 348
Cijfer 2½ cent geel op briefkaart 5 cent met kleinrondstempel Gorontalo (SvL 400) 5-2-1890 over Soerabaja en Weltevreden naar Solingen (D), pracht ex.
Hotel der Nederlanden Batavia, Cijfer 5 cent groen, afbeelding en tekst in violetbruin, verstuurd van Weltevreden 1890 naar Batavia, enkele bruine vlekjes overigens pracht ex. - zeldzaam -
Hotel der Nederlanden Batavia, Cijfer 5 cent groen, afbeelding en tekst in groenzwart, ongebruikt pracht ex. - zeldzaam -
Hulpuitgifte 50 op 50 cent bronsgroen en bruinrood in blok van 6, cat.w. 1050+
Cijfer ½ t/m 7½ cent, cat.w. 200
Ontwerp Topografische Dienst Batavia (vermoedelijk 1921) 1 cent cijfer in zwart, ongetand, in velletje van 11x9 cm, linksonder ontwerp naam ontwerper P. Ducro en rechtsonder potloodaanduiding daarnaast opnieuw stellen 2xh 5.5.21. Rechts bruin vlekje. Attest Vleeming AIEP (2021)
Java ½ cent lila met variëteit opdruk laagstaand in blok van 12 met velrand en drukkersteken
Java 2½ gulden zwartblauw met variëteit opdruk hoogstaand, fraai ex. (dun plekje en gom iets getint) gesigneerd Koopman en met certificaat NVPH 1976, cat.w. 3850
Buiten Bezit 1 gulden doflila met variëteit kopstaande opdruk, goed gecentreerd pracht ex. gesigneerd Evert Kroon, cat.w. 250
Sold for: 1.700 €
Buiten Bezit 2½ gulden zwartblauw met variëteit kopstaande opdruk, vrijwel pracht ex. (2 dunne tandjes) met certificaat NVPH 1976, cat.w. 3850
Hulpuitgifte 32½ op 50 cent 11 x 11½ met opdruk in type I, nagegomd pracht ex. met certificaat Muis 1998, cat.w. (1250)
Essay Topografische Dienst Batavia (ca. 1922) met ontwerpen van zegels ½, 1, 5, 7½, 10 en 20 cent, ongetand, in bruin, gedrukt op achterzijde landkaart Ned.Indië (in dit geval Sumatra, Java en Borneo), formaat 20½x23 cm. Pracht ex., slechts enkele afdrukken bekend