Loenen B (Ey 300) op 10 cent rood plaat IV pos 30 op vouwbrief naar Schiedam, pracht ex.
Oldenzaal A (Ey 125+125) op 5 cent blauw plaat I en 10 cent karmijn plaat I op vouwbrief 13-8-1853 naar Amsterdam, pracht ex.
Roermond C groot (Ey 125+200) op 5 cent donkerblauw plaat III en 15 cent donkeroranje op briefomslag 9-9-1858 naar Utrecht, fris pracht ex. Mooi briefje!
Roermond C groot (Ey 200) op 15 cent donkeroranje in verticaal paar op kleinformaat briefomslag 2-3-1856 naar Nantes (F), pracht ex.
Schagen B (Ey 150) mooi op 10 cent karmijn plaat I, pracht ex. Voor dit stempel en zeer goede afdruk!
Terborgh B (Ey 400) op dichtgeplakte briefomslag van Varsseveld (langstempel achterzijde) 2-11-1852 naar Bolsward, pracht ex.
Tilburg B (Ey 500) iets vlekkerig maar vrijwel volledig op 15 cent donkeroranje, pracht ex. Voor dit lastige stempel een bovengemiddelde afdruk!
Veendam C (Ey 700) licht doch vrijwel volledig op 5 cent melkblauw plaat IV, pracht ex.
Vlaardingen C (Ey 150) op 10 cent rood plaat V pos. 21 op briefomslag 6-6-1860 naar Arnhem, fris pracht ex.
Wageningen C (Ey 175) op 5 cent blauw plaat III, pracht ex. (onder korter)
Weert B (Ey 700) op 15 cent donkeroranje pos. 10 op vouwbrief 27-12-1854 naar Amsterdam, fraai ex. (zegel geoxydeerd en brief wat smoezelig) Het Corinphila-archief meldt slechts 2 brieven met de 15 cent met dit stempel! Herkomst: collectie Wolff de Beer (1966)
Winterswyk A (Ey 125) op 10 cent karmijn plaat I op vouwbrief 24-5-1854 naar Stadtlohn (Koninkrijk Hannover), grenstarief!, pracht ex.