Displaying 1 - 10 of 10
Airmail 20 filler - 20 forint imperforate, very fine unmounted mint, cat.v. 1420
0 1 M
Airmail 15 centimes - 1 franc in blocks of 4 in which 2 stamps unmounted mint in special booklet En souvenir de la première conférence sur la post aérienne LA HAYE septembre 1927, very fine
Airmail. Graf Zeppelin 65 cents - 2,60 dollars, very fine unmounted mint (some gum wrinkles and no. C14 brown spot in gum), cat.v. $ 1750
M 0
Lebeau 10 t/m 60 cent in blokken van 4 met hoekvelrand en drukkersteken, 15 cent 1 zegel spikkeltje in gom en deel bovenvelrand ontbreekt, cat.w. 1000+
M 0
Lebeau 10 t/m 60 cent in blokken van 4 waarin telkens de onderste 2 ex. postfris, cat.w. 590+
M 0
Meeuwen 15 en 25 gulden beide met velrand met certificaat Vleeming 2013, cat.w. 600
M 0
Meeuwen 15 en 25 gulden met velrand, beide plakker op velrand, cat.w. 600
M 0
Meeuwen 15 en 25 gulden met certificaat Muis 1985, cat.w. 600
M 0
Meeuwen 15 en 25 gulden met certificaat Moeijes 1993, cat.w. 600
Mercurius 5 gulden blauwgroen, 2 miniem gele vlekjes, cat.w. 400