Displaying 1 - 8 of 8
Merkulov Issue 2 - 10 kopeks in (un)mounted mint pairs (10 kopeks brown spot in gum) and the complete set used
Braine l'Alleud 10 centiem t/m 10 frank, nrs. 374A-374D, 374G en 374K postfris, overige waarden plakkertje, pracht ex. met certificaten Jean Baete 1981 en Pierre Kaiser 2016, cat.w. 2850++
12 PHOTOS
0 1 2
Flags Korean War 44x 500 won, fine/very fine (un)mounted mint and the 22 miniature sheets partly with the watermark upright, mostly very fine, cat.v. 2900+
0 1 M
Airmail 15 centimes - 1 franc in blocks of 4 in which 2 stamps unmounted mint in special booklet En souvenir de la première conférence sur la post aérienne LA HAYE septembre 1927, very fine
Sold for: 2.800 €
5 cent diepdonkerblauw plaat I pos. 54-55 en 59-60 in blok van 4 waarin pos. 59 **, pracht ex. (bovenste 2 zegels gomrimpeltje) met certificaat Muis 2006, cat.w. 6500+
1 0
5 cent ultramarijn type II tanding 14 kleine gaten in blok van 4 met zegel rechtsonder variëteit streepje naar beneden aan punt na cent (Mast 7PM17), pracht ex. met certificaat Vleeming 2021: Gom origineel, bovenste paar spoor verwijderde plakker, onderste paar postfris. Bovenste paar getint, onderste paar minimaal bruin vlekje en zegel rechtsonder schaafplekje, cat.w. 2200++
1 0
1 cent rood in blok van 4 met velrand met variëteit zeer sterk verschoven perforatie, pracht ex. (1 zegel postfris) Spectaculaire eenheid!
Opruimingsuitgifte 2,50 op 10 gulden (104 *, 105 **) met certificaat Muis 2000, cat.w. 575