Displaying 73 - 82 of 82
Java 2½ gulden zwartblauw met variëteit opdruk hoogstaand, fraai ex. (dun plekje en gom iets getint) gesigneerd Koopman en met certificaat NVPH 1976, cat.w. 3850
Buiten Bezit 1 gulden doflila met variëteit kopstaande opdruk, goed gecentreerd pracht ex. gesigneerd Evert Kroon, cat.w. 250
Sold for: 1.700 €
Buiten Bezit 2½ gulden zwartblauw met variëteit kopstaande opdruk, vrijwel pracht ex. (2 dunne tandjes) met certificaat NVPH 1976, cat.w. 3850
Aceh, Water Buffalo 2½ cents with watermark with overprint type 111r in red, very fine (small brown spot on gummed side)
Palembang, Van Konijnenburg 15 cents blue in vertical pair with IPL signet ring overprint in violet and orange. In this colours not listed and probably used to test which was best for this stamp, very fine mounted mint
Palembang, Van Konijnenburg 5 guilders with overprint type 824v in violet, fine/very fine mounted mint (some small brown spots on reverse)
Tapanuli. Van Konijnenburg 10 guilders with overprint type 221p, fine/very fine mounted mint (some shorter perfs) with 1991 Paul Bulterman certificate
Overprint Repoeblik Indonesia on 3½ sen red, very fine mounted mint with 2021 Henk Vleeming certificate
Unissued set Sjafruddin Prawiranegara 1 sen - 2½ rupiah, very fine mounted mint (10 sen perforation less attractive)
Hulpuitgifte 15 cent rood op 12½ cent blauw in paar met variëteit opdruk 2 mm naar rechts verschoven met klein attest Vleeming 2020