- All World (13) Apply All World filter
- Asian countries (7) Apply Asian countries filter
- Blagoveshchensk (13) Apply Blagoveshchensk filter
- British Commonwealth (113) Apply British Commonwealth filter
- CEPT (10) Apply CEPT filter
- Eastern Europe (10) Apply Eastern Europe filter
- Europe (976) Apply Europe filter
- European countries (16) Apply European countries filter
- Koninkrijk (100) Apply Koninkrijk filter
- Literature (8) Apply Literature filter
- Netherlands and Colonies (1238) Apply Netherlands and Colonies filter
- Overseas (195) Apply Overseas filter
- Provinciaal (15) Apply Provinciaal filter
- Romeinse munten (23) Apply Romeinse munten filter
- Topic fantasy (10) Apply Topic fantasy filter
- Topics (13) Apply Topics filter
- Various (7) Apply Various filter
- Various Countries (145) Apply Various Countries filter
Displaying 3097 - 3108 of 3160
post(waarde)stukken in hondertallen w.b. ouder materiaal, stempels, iets Indië, firmabrieven etc. in doosje
post(waarde)stukken meest met langstempels t/m ca. 1890 (totaal ruim 100 ex.)
post(waarde)stukken (ca. 500 ex.) vanaf ca. 1900 w.b. firmabrieven, luchtpost, iets prentbriefkaarten en dienst
voorraad kinderbedankkaarten vanaf 1949 in plastic kratje
w.b. veel Indonesië **. Toegevoegd bankbiljet van 100 gulden (de Ruijter).
automaatboekjes in doos en album met beter w.b. 6b telblok, 9e etc. en veel doubletten
filatelistische enveloppen w.b. Tentoonstellingen, Dag van de Postzegel, Vlootdagen, Bijzondere Vluchten, Kinderpostzegelactie, Filatelieloket etc. in 6 plastic kratjes
voorraad gestempeld en */** w.b. iets modern en nominaal in 11 insteekboeken
diversen w.b. veel postfris t/m 1990, jaarsets, fdc´s etc.
jaarsets 2003-2007, fdc's, kinderbedankkaarten en postzegelmapjes in 8 albums
vanaf 1852 meest gestempeld w.b. een aantal andere landen en poststukken in 5 albums/insteekboeken
en Nederlandse Antillen voorraad fdc's w.b. Suriname vanaf E14 en Antillen vanaf E19 meest onbeschreven in 3 plastic kratjes in verhuisdoos