Lot 1625
gespecialiseerde collectie postzegelboekjes Lebeau meest NVPH PZ38, herkomst : Horn, uitgebreid beschreven volgens catalogus Horn op originele kavelblaadjes NPV, in gemengde kwaliteit, prachtig studie object in doosje