- (-) Remove Netherlands filter Netherlands
- 1852 King William III (451) Apply 1852 King William III filter
- 1867 King William III (1) Apply 1867 King William III filter
- 1869 Coat of Arms (1) Apply 1869 Coat of Arms filter
- 1872 King William III (2) Apply 1872 King William III filter
- 1876-1894 Numerals (2) Apply 1876-1894 Numerals filter
- 1891 Princess Wilhelmina (3) Apply 1891 Princess Wilhelmina filter
- 1899 Numerals and Queen Wilhelmina (7) Apply 1899 Numerals and Queen Wilhelmina filter
- 1913 Centenary of Independence (7) Apply 1913 Centenary of Independence filter
- 1924 Lebeau definitives and Queen Wilhelmina Veth (6) Apply 1924 Lebeau definitives and Queen Wilhelmina Veth filter
- 1949 Queen Juliana En Face (1) Apply 1949 Queen Juliana En Face filter
- Air Mail (10) Apply Air Mail filter
- Booklets (4) Apply Booklets filter
- Cancellations (132) Apply Cancellations filter
- Marine Insurance stamps (2) Apply Marine Insurance stamps filter
- Officials (5) Apply Officials filter
- Postage due (2) Apply Postage due filter
- Postal Stationery (19) Apply Postal Stationery filter
- Pre-Philately (388) Apply Pre-Philately filter
- Syncopated perforation (2) Apply Syncopated perforation filter
- Telegraph stamps (1) Apply Telegraph stamps filter
- WWI Interment Camp (1) Apply WWI Interment Camp filter
Displaying 97 - 108 of 1462
16th - 18th September in Amstelveen
voorfilatelie, ca. 230 complete brieven tussen 1694-1750 alle naar Brussel verzonden w.b. geschreven portaanduidingen van Rotterdam, Leiden, Den Haag, Amsterdam, Dordrecht, geschreven met een monster wol, suiker etc. in mooie kwaliteit in schoenendoos
ca. 400 EO brieven met naamstempels, franco, combinaties, rondstempels, distributie, transit, etc. in doos
175 EO poststukken van/naar buitenland met veel grensstempels en o.a. (beschadigde) brief Suriname-Soerabaya 1869 via Marseille, in doos
EO poststukken ca. 125 brieven (meest compleet) tussen ca. 1690-1860 met beter materiaal als Marine/ Gezuiverd met HELLEVOETSLUIS, 2x rood GEZUIVERD (brieven Havana-Amsterdam 1832 over Le Havre en Valparaiso-London 1831), 3x geschreven distributie Vreeswijk, Gouda P. in types. rood S.R. etc. in schoenendoos
250 poststukken van/naar Zuidelijke Nederlanden ca.1700-1800, met grensstempels H en HOL(L)ANDE in types w.b. groot formaat, klein formaat in rood, D'HOLLANDE etc. in doos
120 EO poststukken, veel beter w.b. BREDA stempels, drie-stuiver, smokkelbrief Parijs-La Haye 1699 (inhoud 2 brieven), distributiestempels, etc.
125 EO poststukken, veel van/naar buitenland met grensstempels w.b. Groot Zundert (2x), Zeebrief stempels, (Marine) Gezuiverd etc. in doos
11 PHOTOS
documenten WWII, bevrijding en nasleep w.b. Politieke Opsporingsdienst Den Haag (rapporten, proces-verbalen, blanco formulieren etc.), Binnenlandse Strijdkrachten afdelingen Duivendrecht en Amstelveen (dagorders, presentielijsten etc. op vloei), inbeslagname fietsen, loyaliteitsverklaringen, krantenknipsels, bezetting Hilversum, iets poststukken en foto's etc. in doos
Sold for: 1.500 €
Tweede Wereldoorlog, doos poststukken 1939-1946 w.b. veldpost (o.a. 1939 met violet Niet bij Veldpostkantoor Nr.11), zwart grensbewaking/commandant/ interneeringskamp/ grensvak VIII, (kaart Roosendaal 28.VI.1945, open 4) naar Amsterdam en smoezelig poststuk naar Krijgsgevangene Waterloo-Kazerne Amersfoort. geprüft AGS.S.23 (21.VI.1944, van/naar buitenland etc. in doos, ex. Drukker
Voorfilatelie, 27 poststukken uit de Franse tijd w.b. masson-stempels (o.a. Brielle, Dirksland en Maassluis) en departementstempels (w.b. ook uit de Zuidelijke Nederlanden) in over het algemeen mooie kwaliteit in ringband
17 PHOTOS
collectie 1852-1944 gestempeld, later */** met iets betere ex., postbewijs, Dienst, roltanding, telegram etc. in Davo album
15 PHOTOS
gestempeld en */** vanaf 1852 w.b. beter materiaal, stempels, grotere eenheden etc. in 2 insteekboeken