- (-) Remove Netherlands filter Netherlands
- 1852 King William III (451) Apply 1852 King William III filter
- 1867 King William III (1) Apply 1867 King William III filter
- 1869 Coat of Arms (1) Apply 1869 Coat of Arms filter
- 1872 King William III (2) Apply 1872 King William III filter
- 1876-1894 Numerals (2) Apply 1876-1894 Numerals filter
- 1891 Princess Wilhelmina (3) Apply 1891 Princess Wilhelmina filter
- 1899 Numerals and Queen Wilhelmina (7) Apply 1899 Numerals and Queen Wilhelmina filter
- 1913 Centenary of Independence (7) Apply 1913 Centenary of Independence filter
- 1924 Lebeau definitives and Queen Wilhelmina Veth (6) Apply 1924 Lebeau definitives and Queen Wilhelmina Veth filter
- 1949 Queen Juliana En Face (1) Apply 1949 Queen Juliana En Face filter
- Air Mail (10) Apply Air Mail filter
- Booklets (4) Apply Booklets filter
- Cancellations (132) Apply Cancellations filter
- Marine Insurance stamps (2) Apply Marine Insurance stamps filter
- Officials (5) Apply Officials filter
- Postage due (2) Apply Postage due filter
- Postal Stationery (19) Apply Postal Stationery filter
- Pre-Philately (388) Apply Pre-Philately filter
- Syncopated perforation (2) Apply Syncopated perforation filter
- Telegraph stamps (1) Apply Telegraph stamps filter
- WWI Interment Camp (1) Apply WWI Interment Camp filter
Displaying 109 - 120 of 1462
16th - 18th September in Amstelveen
grootrondstempels bijkantoren, stations, trajectstempels (o.a Leeuwarden-Dokkum C, Rotterdam-Z:Beijerland 1 B) en nachturen (9 ex.) collectie op prentbriefkaarten met betere ex., totaal ruim 200 ex. in album
in halve en complete vellen engros meest tussen nr. 972 (1972) en nr. 1224 (1981) w.b. Crouwel, Regina (nrs. 952-958), Scheepjes (nrs. 1026-1029) alle in compelte vellen, plaatfouten etc. in vellenmap en doos
16 PHOTOS
ca. 400 puntstempels op diverse waarden en emissies w.b. betere ex. in ringband en map
ca. 110 poststukken t/m 1970 met betere frankeringen (o.a. kind- en zomerzegels), (niet) bestellen op zondag, expresse, bestellerstempels gebruikt voor ontwaarding, stempels, retour etc. in ringband
collectie automaatboekjes gespecialiseerd verzameld op variëteiten tussen nrs. 1-36 w.b. betere ex. (o.a. 9-serie), registerstrepen, snijlijntjes, aanlegtekens, specimen, ongeldig, plaatfouten etc. in 6 ringbandjes in doosje
20 PHOTOS
Sold for: 460 €
poststukken vanaf emissie 1852 w.b. betere ex. (4x no.8 met puntstempel 136 naar Paris) veel 3e emissie naar buitenland etc. totaal 59 ex. in album
collectie postwaardestukken (ca. 220 ex.) gebruikt en ongebruikt w.b. enveloppen, postbladen, bestemmingen (o.a. Mexico), stempels, expresse, aangetekend, luchtpostbladen (Veldpost) etc. netjes opgezet in 2 ringbanden
collectie plaatfouten 1867-1957 w.b. betere ex. (o.a. 15 P), Port, Ned. Indië, etc. in Importa album
mooi Nederland en Kastelen in Nederland nominaal EUR 314 en NL1 (150x) in 3 speciale albums
nominaal ca. EUR500 in 2 Davo albums
2001 tot ca. 2009 meest ** nominaalwaarde ruim EUR525,- in klemband en enveloppen
poststukken (ca. 350 ex.) w.b. kleinrond- en gelegenheidsstempels, Franco-takje Zaltbommel, Martinstempels, prentbriefkaarten etc. vanaf 1907 in 2 albums en doosje