- (-) Remove Netherlands filter Netherlands
- (-) Remove 1852 King William III filter 1852 King William III
5 cent flets staalblauw plaat II pos. 26, pracht ex. zonder gom met certificaat Vleeming 2021. Ongebruikt een zeer schaarse klurnuance!
10 cent rood plaat I pos. 25 breedgerand hoekstuk, pracht ex.
10 cent donkerrood plaat III pos. 25 breedrandig pracht ex.
10 cent rood plaat IV pos. 20/25 in verticaal paar met hoekvelrand, pracht ex.
10 cent rood plaat IV (4x) op vouwbrief van Breda 10-10-1858 naar Londen, vrijwel pracht ex. (brief 2 verticale vouwtjes en scheurtje bovenzijde)
10 cent rood plaat V pos. 25 breedgerand hoekstuk met WINSCHOTEN-C, pracht ex.
15 cent donkeroranje pos. 77-78 in paar met velrand, pracht ex. (rood keurstempeltje Zwitserse bond achterzijde)
15 cent oranje pos. 79-80 in paar met hoekvelrand, pracht ex.
15 cent oranje in paar op briefomslag van Amsterdam 27-2-1862 over Emmerich naar Berlijn, pracht ex.
Afdruk Mercuriuskopje met gevleugelde helm in grijszwart. Herdruk geproduceerd door J.A. Moesman in 1895. Volgens de Proevencatalogus bestaan er 10 exemplaren in grijszwart en 2 of 3 in lichtrood. Pracht ex. met certificaat Vleeming 2021. Uit recent onderzoek is gebleken dat deze proef vermoedelijk niets met postzegels te maken had, doch eerder met de productie van bankbiljetten in verband gebracht kan worden!
Onbedrukt veldeel emissie 1852 met 35 complete of gedeeltelijke watermerken posthoorn uit de rechterbovenhoek met alle 3 watermerklijnen en het complete woord Postzegels inclusief 5 brugposities, vrijwel pracht ex. (2 vouwtjes en 2 scheurtjes rechts) met certificaat Vleeming 2021
Kleurproef 10 cent diepdonkerkarmijn plaat I pos. 86-87 en 91-92 in blok van 4 met watermerk in spiegelbeeld, pracht ex. met certificaat Vleeming 2021: Mogelijk betreft dit originele zegels waarbij tijdens het drukken één vel per abuis op de achterzijde is bedrukt en vervolgens gegomd in omloop gekomen. Herkomst: collecties Klink (1961) en Jansen (1966)