voorraad meest gestempeld waarbij puntstempels en port gespecialiseerd in 6 albums/stockboeken
groot aantal post(waarde)stukken vanaf emissie 1852 met beter materiaal in doosje
voorraad */** w.b. iets betere series (o.a. En Face), Nederlands-Indië, Nieuw-Guinea en UNTEA in 3 insteekboekjes
ca. 150 post(waarde)stukken w.b. Tibo, gelopen prentbriefkaarten Indië en ca. 15 onbestelbare krantenwikkels Leidsch Dagblad verzonden naar Nederlandse militairen tijdens de Politionele Acties in Indië, buitenland w.b. Engeland en Rusland etc. in doosje
post(waarde)stukken w.b. beter materiaal in schoenendoos
post(waarde)stukken vanaf voorfilatelie w.b. stempels, retour, luchtpost, ramppost 'Beschadigd door brand a/b Jagersfontein', fotokaarten etc. in gemengde kwaliteit in doosje
ca. 125 post(waarde)stukken met beter materiaal w.b. met port belast, "Beschadigd door ramp Harwich boot", "Part of a mail captured by the Germans and delayed", KLM crash Shannon, iets buitenland etc. in schoenendoos
scheepspost, ca. 75 poststukken w.b. enkele betere ex. (o.a. KPM) in ringband. Tevens iets stempels.
ca. 75 post(waarde)stukken w.b. postbuskaartje met Van Konijnenburg 10 gulden en luchtpost in ringband
collectie vanaf 1852 gestempeld w.b. iets Back of the Book (Roltanding) in 5 Davo albums in doos
collectie 1852-1942 gestempeld en deels * w.b. Back of the Book in gemengde kwaliteit. Tevens iets kleinrondstempels in 2 klembanden en 2 insteekboeken
collectie vanaf 1852 w.b. iets nominaal Nederland in 2 Importa albums en insteekboek