Displaying 541 - 552 of 615
16th - 18th September in Amstelveen
PC LP4-8
2 M
Ongetande goedgekeurde tekening 10 cent t/m 1½ gulden in de gekozen kleuren, fraaie ex. (10, 20 en 40 cent dunne plekjes, 75 cent scheurtje en 1½ gulden vouwtje)
PC LP9
1 M
Niet goedgekeurde proef Abel Tasmanvlucht 1 gulden in rasterdiepdruk, tezamen met losse omranding in blauw en los middenstuk in bruin op velletje met gom, vrijwel pracht ex. (gomzijde getint en papierrestje) Uiterst zeldzaam!
PC 10
1 M
Goedgekeurde proef Abel Tasmanvlucht 1 gulden in blauw en bruin, afkomstig uit velletje PC 10, pracht ex. (gom iets gelig) met certificaat Vleeming 2021
PC LP14a-b, LP14g-h
1 M
Ongetande kleurproeven Vliegtuig 30 cent in blauw (4 nuances), groen (3 nuances), zwart en grijs (2 nuances), pracht ex.
PC LP14b-d
1 M
Ongetande kleurproeven Vliegtuig 30 cent in groen, bruin en donkerlila in paren met hoekvelrand, vrijwel pracht ex. (gomzijdes getint)
PC P1-P4
Getande kleurproeven van de 5 t/m 20 cent emissie 1874, totaal ca. 100 verschillende meest pracht ex. met of zonder gom
PC P6-P11
Ongetande kleurproeven 1 cent t/m 1 gulden Indische druk inclusief de niet in de Proevencatalogus vermeldde 5 en 40 cent in blokken van 6, meest pracht ex. (40 cent enkele vouwtjes)
Opening: 140 €
PC 1a-6g
Ongetande Berlijnse kleurproeven Willem III 2½ t/m 50 cent op glad wit papier, behoudens nrs. 2c en 6g compleet, pracht ex.
PC 7b, 7f, 7i
Ongetande Haarlemse kleurproeven Willem III 2½ gulden in bruin en groen op glad wit papier, in groen en blauw op glad wit papier en in lichtbruin en lila op karton papier, pracht ex.
PC 8a-10n
Ongetande Haarlemse kleurproeven Willem III 12½ cent t/m 1½ gulden op glad wit papier compleet, pracht ex. (nrs. 8a en 9b beide miniem dun plekje)
PC 11
Ongetande Haarlemse kleurproef Willem III 1½ gulden lichtblauw en donkerblauw op glad wit papier met opdruk "Monster", vrijwel pracht ex. (dun plekje)
Ongetande stempelproef van de Cijfer ½ cent in de gekozen kleur violet op velletje dun papier met knipteken "C", pracht ex. (vouwtje linksonder, ver van het zegelbeeld) met certificaat Vleeming 2021. Niet vermeld in de Proevencatalogus 1988, wel in de Proevencatalogus 2002 onder nr. Cur 44.